نمایشگر اپل استودیو Apple Studio با رزولوشن ۷K براساس گزارش ها در دست ساخت می باشد

نمایشگر اپل استودیو Apple Studio با رزولوشن ۷K براساس گزارش ها در دست ساخت می باشد

بر اساس گزارش جدیدی از منبع خبری ۹TO5MAC اپل در حال ساخت یک نمایشگر جدید به نام Apple Studio Display با رزولوشن ۷K می باشد. این نمایشگر انتظار می رود که از چیپ های اپل سیلیکون بهره مند شود. این گزارش ادعا می‌کند که هنوز مشخص نیست که آیا این نمایشگر جایگزین نمایشگر حرفه ای قبلی اپل به نام Pro Display XDR باشد یا به صورت یک مدل جدید در کنار سایر محصولات به فروش خواهد رفت.

جزئیات بیشتر در ارتباط با این وسیله نظیر اندازه، ابعاد و همینطور تاریخ رونمایی آن هنوز مشخص نیست.  مارک گورمن از بلومبرگ اولین کسی است که قبلاً در ارتباط با قصد اپل برای ساخت یک نمایشگر اکسترنال جدید گزارش داد، اما او در این مورد گفت که این نمایشگر از قیمت پایین تری برخوردار خواهد بود و ضریب روشنایی و کنتراست پایین تری نیز دارد. اما در این مورد به نظر می‌رسد که این مدل جدید با رزولوشن ۷K دارای خصوصیات پیشرفته تری نسبت به نمایشگر حرفه‌ای قبلی اپل PRO DISPLAY XDR باشد، بنابراین احتمال دارد که اپل بخواهد در چند محدوده قیمتی مختلف یک سری از این نمایشگر ها به بازار ارائه کند.

اپل در دسامبر ۲۰۱۹ نمایشگرهای حرفه ای Pro Display XDR را با قیمت ۴۹۹۹ دلار به بازار ارائه کرد که با یک استند جداگانه با قیمت ۹۹۹ دلار به فروش می‌روند. این نمایشگر ۳۲ اینچی با رزولوشن ۶K  می تواند تا ۱۶۰۰ نیت برای محتواهای اچ دی آر روشنایی تولید کند، و قدرت تفکیک ۱ میلیارد رنگ را دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.