نمایشگر استودیو دیسپلی پرو ۲۷ اینچی با تکنولوژی مینی ال ای دی و پروموشن می تواند تا ماه جون رونمایی شود

بر اساس گزارش جدیدی از روس یانگ متخصص و تحلیل گر نمایشگر، اپل قصد دارد که یک مدل پرو از نمایشگر جدید خود استودیو دیسپلی را در ماه  جون امسال با اندازه ۲۷ اینچ و تکنولوژی‌های پیشرفته مینی ال ای دی و پروموشن به بازار ارائه کند. یانگ در توییت جدید خود اعلام می کند که انتظار دارد که اپل بزودی یک نمایشگر جدید دیگر را رونمایی کند.

از آن جهت که او رابطه نزدیکی با کارخانجات سازنده تامین کننده های اپل دارد می توان تا حد زیادی ادعای ورود جدی گرفت. یانگ قبلا نیز پیش بینی کرده بود که آیمک پرو تا تابستان ۲۰۲۲ خواهد خواهد شد اما او دیگر پیش‌بینی خود را معتبر نمی داند.  یانگ توضیح می دهد که منابع مرتبط با او از جدایی لاین محصولات میان آیمک،  مک استودیو و همینطور استودیو دیسپلی باخبر نبوده اند و همین باعث شده است که او در مورد پیش بینی طرح‌های اپل به اشتباه بیافتد.

علاوه بر این تحلیلگر شناخته شده مینگ چیکو نیز در این هفته اعلام نمود که آی مک پرو تا سال ۲۰۲۳ رونمایی نخواهد شد، از طرف دیگر مینگ چیکو عقیده دارد که اپل امسال قادر نخواهد بود وسیله های جدیدی با نمایشگر های مینی ال ای دی به دلیل وجود برخی مشکلات در زمینه افزایش هزینه ارائه دهد. بنابراین به احتمال زیاد بیشتر خبرها و جزئیات بیشتر با نزدیک شدن به کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل منتشر خواهد شد.

در طی مراسم این هفته، اپل اشاره جزئی به احتمال رونمایی مک پرو با چیپ های اپل سیلیکون را در طی امسال آشکار ساخت. روس یانگ انتظار دارد که استودیو دیسپلی پرو به همراه مک پرو اپل سیلیکون بزودی رونمایی شود و به احتمال زیاد این وسیله جدید جایگزین نمایشگر Pro Display XDR در لاین محصولات نمایشگر اپل خواهد شد. علاوه بر این اپل در طی این هفته اعلام نمود که تولید آیمک های ۲۷ اینچی را متوقف کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.