نمایشگرهای BOE برای آیفون‌های ۲۰۲۳ می تواند رقیب جدی برای ال‌جی  باشد.

نمایشگرهای BOE برای آیفون‌های ۲۰۲۳ می تواند رقیب جدی برای ال‌جی  باشد.

علیرغم شایعاتی که در ارتباط با مودم های ساخت اپل برای آیفون های ۲۰۲۳ وجود دارد گزارش جدیدی امروز اعلام کرد که پنل‌های نمایشگر طراحی شده برای این مدل ها توسط BOE می تواند به طور قابل ملاحظه‌ای بر روی سهم بازار نمایشگرهای ال جی بگذارد.

بر اساس تحقیقاتی که توسط شرکت UBI انجام گرفته است شرکت تولید کننده نمایشگر BOE در حال تبدیل سه کارخانه خود برای تولید پنل های اولد می باشد که قرار است در آیفون های آینده به کار رود. تا به امروز شرکت BOE پنل های اولد را برای مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ در دو کارخانه در چین تامین نموده است که این تنها ۱۰ درصد نمایشگر های مربوط به آیفون در سال ۲۰۲۱ می باشد.

اما بر اساس این گزارش ها شرکت BOE قرار است در چند سال آینده سهم عظیمی است از نمایشگرهای آیفون را که در حال حاضر توسط ال‌جی تامین می‌شود را به خود اختصاص دهد و تا سال ۲۰۲۳ به عنوان تأمین کننده اصلی اپل برای نمایشگر های آیفون این شرکت باشد. تا کوارتر چهارم سال ۲۰۲۲ شرکت BOE قرار است که ظرفیت تولید خود را از ۹۶ هزار تا ۱۴۴۰۰۰ قطعه توسعه دهد که اگر بتواند این شرکت ظرفیت تولید خود را به این اندازه افزایش دهد حتی می تواند ظرفیت تولید نمایشگر های سامسونگ را که در حال حاضر ۱۴۰ هزار قطعه در ماه می باشد را نیز پشت سر بگذارد و به عنوان یکی از رقبای اصلی برای این شرکت ها در صحنه ظاهر شود.

شرکت BOE بخصوص با افزایش سهم خود برای تامین نمایشگر های لازم برای آیفون اپل می‌تواند خود را به عنوان یکی از رقبای اصلی و خطرناک برای شرکت نمایشگرهای ال جی معرفی کند که در حال حاضر تنها تولید کننده پنل های نسل ۶ برای این شرکت می باشد. برخلاف نمایشگر های سامسونگ و شرکت BOE که هر کدام دارای مشتری‌های جداگانه و متنوعی می باشند شرکت ال‌جی در حال حاضر مشتری به غیر از اپل برای نمایشگر های خود ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.