نمایشگرهای مینی ال ای دی در طیف وسیعی از محصولات اپل بکار خواهد رفت

نمایشگرهای مینی ال ای دی در طیف وسیعی از محصولات اپل بکار خواهد رفت

بر اساس آخرین اظهارنظرهای تحلیلگر شناخته شده مینگ چیکو بعد از آن که اپل صفحه‌های نمایش گر های مینی ال ای دی را در مک بوک پرو های نسل بعدی استفاده کند، به مرور زمان در تمام محصولات دیگر اپل نیز از این صفحه های نمایش استاندارد استفاده خواهد شد.

اپل در حال حاضر از صفحه های نمایش مینی ال ای دی برای اولین بار در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی استفاده کرده است. این نمایشگرهای پیشرفته دارای روشنایی و کنتراست بسیار بالا می باشند و از کیفیت تصویری بسیار ارتقا یافته برخوردار می باشند. او در آخرین اظهار نظرهای خود در مورد مراحل مختلفی که اپل قرار است از این نمایشگر های پیشرفته در محصولات خود استفاده کند می‌گوید که ما عقیده داریم مک بوک پرو ها و نه آیپد ها، بخش عظیمی از سفارش های پنل های مینی ال ای دی رابه خود اختصاص خواهند داد.

هر چند مک بوک ها در چندسال اخیر چندان رشدی از لحاظ فروش نداشته‌اند ولی انتظار می رود ارسال مک بوک پرو ها تا حد ۲۰ درصد در سال ۲۰۲۱ و در پی آن در سال ۲۰۲۲ به علت اعمال صفحه های نمایشگر جدید مینی ال ای دی رشد داشته باشد.

علاوه بر این به کار گیری های جدید اپل سیلیکون و طراحی‌های جدید از جمله عوامل دیگری هستند که می توانند فروش بالایی را برای مک بوک های نسل بعدی داشته باشند. او در مورد شایعه بکارگیری اپل از صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی برای مدل های مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی می گوید که تولید انبوه این مدل ها که از ماه آگوست آغاز شده است قرار است تا پایان ۲۰۲۱ آماده بهره برداری شود.

در دهم آگوست نوشته دیگری از این تحلیلگر ادعا می‌کند که اپل در حال ساخت مک‌بوک پروهای های مجهز به نمایشگر های مینی ال ای دی می باشد که همچنین قرار است از لحاظ طراحی و گزینه‌های رنگ تغییرات عمده‌ای در آن داده شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.