نمایشگاه ces ۲۰۲۲: اورال بی سه مدل  مسواک هوشمند با قابلیت اتصال به آیفون های جدید را معرفی نمود

نمایشگاه ces ۲۰۲۲: اورال بی سه مدل  مسواک هوشمند با قابلیت اتصال به آیفون های جدید را معرفی نمود

شرکت اورال بی امروز به عنوان معرفی بخشی از محصولات جدید خود در نمایشگاه ces ۲۰۲۲ آخرین مدل های مسواک هوشمند خود را به نام iO10 معرفی نمود که بر اساس سری اولیه مسواک هوشمند iO می باشد که برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ معرفی نمود.

یکی از خصوصیات مهم مسواک iO10 این است که به صورت همزمان می تواند رفتار نظم روزانه مسواک زدن کاربر را مورد بررسی قرار می دهد. این مسواک هوشمند می تواند خصوصیاتی از قبیل زمان مسواک زدن، فشار مسواک زدن ، نحوه پوشش دادن مسواک بر روی دندان ها و زبان را مورد بررسی قرار دهد. لازم به ذکر است که در این مورد لازم نیست که کاربر آیفون خود را نیز به دستشویی با خود به همراه ببرد.

در این مورد داده های حاصل از عمل مسواک زدن شما از طریق اپلیکیشن Oral-B می تواند مورد بررسی قرار گرفته و نظم روزانه آن و طرز انجام دادن آن به شما نشان داده شود. این مسواک برقی قابل شارژ از ۷ مود یا حالت مختلف تمیز کردن بهره می برد که شامل پاکسازی روزانه، دندانهای حساس، دندانهای خیلی حساس، پاکسازی بسیار شدید، سفیدکنندگی، مراقبت از دندانهای پر شده و تمیز کردن زبان می‌باشد. هنوز شرکت Oral-B   لیست قیمتی را برای این مسواک های هوشمند اعلام نکرده است. اما مشتریان می‌توانند از طریق رفتن به سایت این شرکت و قسمت خرید آنلاین آن این محصول را پیش سفارش کند و در زمانی که آن در دسترس قرار گرفت مورد مورد اطلاع قرار خواهند گرفت.

در این مورد باید گفت که مسواک های اولیه سری Oi دارای قیمتی در حدود ۲۹۹ دلار دریافت متحده می باشد. شرکت Oral-B همچنین مسواک های برقی مقرون به صرفه تری را که بنامهای iO4 و iO5 رونمایی کرده است که دارای قیمتی در حدود زیر ۱۰۰ دلار می باشد. این مسواک ها نیز قادرند بخشی از فعالیت‌های روزانه مسواک زدن کاربران را مورد بررسی قرار داده ولی دارای تعداد کمتری از حالت های مختلف تمیز کردن می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.