نسل سوم ایرپادها انتظار می رود تا نیمه اول سال ۲۰۲۱ رونمایی شوند

نسل سوم ایرپادها انتظار می رود تا نیمه اول سال ۲۰۲۱ رونمایی شوند

بر اساس دیجی تایمز  نسل سوم ایرپادها قرار است تا نیمه اول سال ۲۰۲۱ وارد بازار شوند. این شایعات حاکی از اطلاعات حاصل از یکی از تولید کنندگان قطعات محصولات اپل Inventec است که سهم ۲۰ درصدی در تولید ایرپاد دارد. البته اپل دو تولید کننده دیگر برای ساخت ایرپاد دارد که عبارتند از Luxshare  و Goertek. 

Inventec  در گزارش خود به این اشاره می کند که کمپانی قرار است سوار کردن قطعات ایرپاد های نسل جدید را تا نیمه اول سال ۲۰۲۱ به پایان برساند. چند منبع دیگر از جمله تحلیل گر معروف مینگ چی کو تایید می کند که ایرپاد های جدید در نیمه اول سال آینده رونمایی می شوند. کو همچنین درماه جون در طی گزارشی پیش بینی نمود که ایرپاد های نسل جدید از طراحی و شکل ظاهری شبیه به ایر پاد پرو برخوردار می باشند.

اگر چه ممکن است تمامی خصوصیات پیشرفته موجود در ایر پاد پرو از جمله ویژگی کاهش نویز صدای اطراف active noise cancellation در ایرپاد های نسل بعدی اعمال نشود. این تمایل به ایجاد طراحی شبیه ایر پاد پرو می تواند تا حدی تولید  مدل ایر پاد پرو لایت را نیز توجیه کند. اما در مورد رونمایی نسل دوم ایرپاد پرو شایعات حاکی از آمادگی این سری تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ می باشد.

علاوه بر این اپل قرار است صفی از محصولات جدید خود را نظیر آیفون ۱۲، اپل واچ های نسل جدید و چند مدل جدید آیپد را در پاییز امسال رونمایی کند. قرار است چهار مدل جدید آیفون در سه اندازه مختلف به بازار معرفی شود . دو مدل مقرون به صرفه با خصوصیات میانه در اندازه های ۵.۴ و ۶.۱ اینچی دو مدل پیشرفته تر در اندازه های ۶.۱ و۶.۱ اینچی که از قیمت گران تری برخوردار بوده و خصوصیات پیشرفته تری را دارا می باشند. بنا به پیش بینی برخی تحلیل گران آیفون ۱۲ از قیمت مشابهی با سری مدل های آیفون ۱۱ برخوردار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.