نسل دوم هدست های واقعیت ترکیبی AR اپل در ۲۰۲۴ با طراحی سبک و سیستم باطری جدید بازار می آید

نسل دوم هدست های واقعیت ترکیبی AR اپل در ۲۰۲۴ با طراحی سبک و سیستم باطری جدید بازار می آید

بر اساس اظهارات اخیر مینگ چی کو تحلیلگر شناخته شده اپل این شرکت در حال توسعه نسل دوم هدست های AR می باشد که دارای طراحی سبک تر، سیستم باطری جدید و پردازشگرهای سریعتر می باشند. بر اساس شایعات انتظار زیادی می‌رود که اپل اولین نسل هدست های AR خود را در سال ۲۰۲۲ بازار عرضه کند.

این وسیله بر اساس آنچه که تاکنون گزارش شده است دارای پردازشگر هایی است که از قدرت عملکردی و پردازشی مشابه با کامپیوترهای مک اپل سیلیکون برخوردار می باشند و بر اساس اظهارات این تحلیل گر به طور مستقل از آیفون قابلیت عملکردی دارند و می توانند مورد استفاده کاربران قرار گیرند. مینگ چیکو در یادداشت خود برنامه ها و پروژه های دراز مدت اپل را برمی شمرد و در این مورد می گوید که اپل از قبل مرحله توسعه هدست های نسل دوم واقعیت ترکیبی AR خود را شروع کرده است که انتظار می رود تا سال ۲۰۲۴ به مرحله تولید نهایی برسد.

بر اساس اظهارات او هدست های نسل جدید دارای وزن و طراحی سبک تر و سیستم باتری با قابلیت بهتر و کارایی بهبود یافته نسبت به نسل اول این هدست ها می باشند.  بر این اساس نسل اول هدست های نسبت به نسل اول این هدست های اپل انتظار می رود که تا حد زیادی بر پایه اپلیکیشن هایی باشد که بیشتر متمرکز بر سه حوزه ارتباطات مدیا و گیمینگ هستند.

بنا به اظهارات این تحلیلگر  اپل در طی ۱۰ سال آینده این هست ها به طور کامل جایگزین آیفون خواهد شد. اولین نسل هدفون هدست های AR به همراه مک های جدید و ۳ مدل جدید اپل واچ انتظار می رود که در سال ۲۰۲۲ رونمایی شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.