بر اساس شایعات موجود هوم پاد مینی بزودی رونمایی می شود اما بدون نسل جدید هوم پاد

بر اساس شایعات موجود هوم پاد مینی بزودی رونمایی می شود اما بدون نسل جدید هوم پاد
بر اساس شایعات موجود هوم پاد مینی بزودی رونمایی می شود اما بدون نسل جدید هوم پاد

به نقل از مک رامورز انتظار می رود که اپل در هفته آینده مدل کوچک تر و مقرون به صرفه هوم پاد را معرفی نماید. همین طور پیش بینی می شد که نسل جدید هوم پاد نیز در این مراسم رونمایی شوند اما امروز صبح نشت دهنده معروف اپل در توئیتر خود اعلام داشت که امسال هوم پاد ۲ رونمایی نخواهد شد و فقط هوم پاد مینی در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

در اوائل امسال اپل به کارکنان خود تا حد ۵۰ درصد تخفیف برای خرید هوم پاد قائل شد. برخی بر این معتقد بودند که اپل در آستانه معرفی محصول جدید هوم پاد در حال پاکسازی مدل های قدیمی است. اپل ممکن است همچنان به فروش هوم پاد های نسل قبل در کنار هوم پاد مینی ادامه دهد. اما ممکن است از سفارش ساخت هوم پاد های قدیمی جلوگیری کند با توجه به اینکه هوم پاد نسل اول فروش خوبی نداشت.

اگرچه اپل هرگز به طور جداگانه فروش هوم پاد را آشکار نساخت اما به نظر می رسد که قیمت بالا مهم ترین عامل فروش کم این محصول باشد. اپل در سال ۲۰۱۸ هوم پاد را به بازار معرفی نمود و قیمت ۳۴۹ دلار را بر آن گذاشت و در سال ۲۰۱۹ قیمت را به ۲۱۹ دلار کاهش داد.

هوم پاد چندین رقیب ارزان قیمت تر دارد که می توان به آمازون اکو نسل ۴ با قیمت ۹۰ دلار و گوگل نست با قیمت ۹۰ دلار اشاره کرد. اپل ویژگی های مفیدی را به هوم پاد اضافه کرد نظیر قابلیت تشخیص صدای چند کاربر و کیفیت صدای فراگیر.

اپل همین طور قرار است از سرویس کانال های موزیک روی آن فعال کند و کانال های معروفی نظیر اسپاتیفای بتوانند روی آن برنامه پخش کنند. بر اساس اظهارات مارک گورمن هوم پاد مینی دارای اسپیکر با ۲ تووتر ارائه خواهد شد. در صورتیکه هوم پاد اصلی دارای ۸ تووتر. 

0 نظر در مورد “بر اساس شایعات موجود هوم پاد مینی بزودی رونمایی می شود اما بدون نسل جدید هوم پاد

  1. اشتراک ها: اپل هوم پاد مینی ۹۹ دلاری را رونمایی نمود | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *