نسخه پنجم بتای سیستم عامل macOS 12 Monterey طراحی جدید را برای آیکون های  iWork آشکار می سازد

نسخه پنجم بتای سیستم عامل macOS 12 Monterey طراحی جدید را برای آیکون های  iWork آشکار می سازد

بر اساس تصاویر به دست آمده توسط مکرومرز اپل در حال به روز رسانی آیکون های خود در  اپلیکیشن های iWork در سیستم عامل macOS می‌باشد. این آیکون های جدید در فریم ورک نسخه ۵ سیستم عامل macOS 12 Monterey beta اضافه شده‌اند که ارتباط آن را با اپلیکیشن iMessage نشان می‌دهد.

تصاویر جدید آیکون های iWork درس سیستم عامل macOS واقع در بخش صفحه ها، اعداد و بخش کینوت از آنجایی که دارای اندازه بسیار کوچک هستند از لحاظ رزولوشن کیفیت بسیار پایینی دارند، اما کاملاً واضح هست که دارای یک طراحی مسطح و پس زمینه های ساده می باشد که تمام آیکون های مربوط به iWork را در بر می گیرد.

آیکون های بخش iWork برای اولین بار در سیستم عامل ios 7 معرفی شده‌اند و آخرین نسخه سیستم ‌عامل macOS Big Sur که در ماه نوامبر ۲۰۲۰ معرفی شد. آیکون های موجود در بخش صفحات سیستم عامل macOS Big Sur تم نارنجی همچنان مانند گذشته می باشد و یک قلم با زاویه ۴۵ درجه نسبت به صفحه قرار گرفته است، اما  در نسخه قبلی قلم دارای یک طراحی مسطح با حالت واقع گرایانه ای از یک قلم سفید بود.

اما در نسخه ی کنونی سیستم عامل macOS این آیکون دارای پس زمینه نارنجی و یک قلم است که بیشتر حالت گرافیکی دارد که در روی یک پد سفید از کاغذ با زاویه ۴۵ درجه قرار گرفته است. آیکون Numbers در سیستم عامل جدید Monterey دارای یک پس زمینه سبز جدید ساده است که در روی آن میله های چارت سفید رنگ قرار گرفته اند، اما در بخش Keynote  نیز آیکون های جدید دارای یک پس زمینه آبی می باشند مشابه با آنچه که در آیکون Numbers در سیستم ios وجود دارد.

این آیکون های جدید قرار است پس از به روز رسانی در سیستم عامل macOS 12 Monterey در اپلیکیشن iWork اعمال شوند. هنوز مشخص نیست در حال حاضر که آیا این آیکون ها در بخش iWork  در سیستم عامل iOS 15 نیز اضافه خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.