نسخه لیمیتد ادیشن هدفون بیتس فلکس در همکاری با شرکت فرگمنت دیزاین به بازار معرفی شد

نسخه لیمیتد ادیشن هدفون بیتس فلکس در همکاری با شرکت فرگمنت دیزاین به بازار معرفی شد

شرکت بیت امروز اعلام نمود که و در همکاری با شرکت فراگمن دیزاین یک نسخه لیمیتد ادیشن از هدفون های بیتس فلکس را به بازار ارائه نموده است. این هدفون های جدید که از ناحیه پشتی قابلیت اتصال به هم را دارند، از روز پنج شنبه ۱۹ نوامبر از طریق سایت اپل و همینطور و وبسایت SSENSE با قیمت ۶۹ دلار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

هدفون بیتس فلکس که یک هدفون پایین رده در طبقه بندی لیست هدفون های بیتس محسوب می شود دارای دو ایرباد می باشد که همینطور به صورت بند گردنی به همدیگر متصل شده اند و در طول سیم نیز دکمه های کنترل و در روی آن قرار داده و می توان از طریق بلوتوث با وسایل مختلف متصل شود.

بیتس فلکس یک سال پیش توسط شرکت بیتس با قیم ۴۹ دلار ارائه شد که به نظر می‌رسد که تا به امروز قیمت آن به ۶۹ دلار افزایش یافته است. لازم به ذکر است که شرکت بیتس و موسس اصلی شرکت فراگمنت دیزاین یعنی Fujiwara۰ قبل از این نیز در چندین پروژه دیگر با هم همکاری داشته اند که از آن جمله می توان به ساخت هدفون لیمیتد ادیشن پاور بیتس پرو در اوایل امسال اشاره کرد.

علاوه بر این هدفون بیتس فیت پرو نیز چندی پیش توسط این شرکت با طراحی مشابه با ایرپاد پرو همینطور قابلیت‌های مشابه با آن به بازار ارائه شد و تنها تفاوت آن با ایرپاد پرو در این است که فاقد بخش پایه می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.