نسخه جدید بتای iOS 14.7 باعث عدم تشخیص سیم کارت در آیفون برخی توسعه دهندگان شد

نسخه جدید بتای iOS 14.7 باعث عدم تشخیص سیم کارت در آیفون برخی توسعه دهندگان شد

نسخه بتای ۲  ۱۴.۷ بر اساس گزارشات برای برخی از توسعه دهندگان مشکلاتی را از لحاظ تشخیص سیم کارت در آیفون آنها به همراه داشته است و باعث شده که نتوانند بعد از این بروز رسانی با جایی تماس گرفته و یا از جایی تماس دریافت کنند.

درست پس از منتشر شدن نسخه ۲ بتای ۱۴.۷ که برای توسعه دهندگان طراحی شده است چندین گزارش منتشر شد که نشان می‌داد این به روز رسانی باعث ایجاد مشکلاتی در وسیله های آنها شده است. هنوز مشخص نیست که تا چه حد این مشکل همگانی است و اپل نیز در این موضوع در این مورد اظهار نظری نکرده است.

امکان دارد که این مشکل فقط آن دسته از توسعه دهندگان را تحت تأثیر قرار دهد که از سیم کارت های eSim در آیفون هایشان مورد استفاده قرار داده‌اند به جای آنکه از سیم کارت های فیزیکی استفاده بکنند. ولی هنوز چنین چیزی تایید نشده است. بنابراین تا زمانی که اپل نسخه ۲ بتای ۱۴.۷ را اصلاح نکند به تمام توسعه دهندگان سفارش شده است که از دانلود این نسخه جلوگیری کنند. توجه داشته باشید که این مشکل در نسخه جدید بتا است که فقط برای توسعه‌دهندگان طراحی شده و ربطی به کاربر عادی ندارد. نسخه بتای قبلی که برای عموم آزاد شده است دارای چنین مشکلی نمی باشد.

لازم به ذکر است که این مشکل برای اولین بار توسط منبع خبری ۹to5Mac یافت شد و چندین کاربر توییتر نیز این مسئله را گزارش داده و آن را تایید نمودند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که اپل با بررسی مجدد نسخه بتای ۲ و همینطور بازبینی مشکلات گزارش شده بتواند هر چه زودتر این مشکل را یافته و نسبت به رفع آن اقدامات لازم را به عمل آورد. هر گونه بروزرسانی در این مورد نیز گزارش خواهد شد. یکی از فواید نسخه های بتا این است که برای مقاصد تست در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد تا بتوانند از چنین مشکلاتی باخبر شده و خطرات احتمالی برای کاربر به وجود نیاید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *