نتفیلیکس دوباره قیمت تمام پلنهای خود را افزایش داد: استریمینگ فورکی حالا ۲۰ دلار در ماه هزینه دارد

نتفیلیکس دوباره قیمت تمام پلنهای خود را افزایش داد: استریمینگ فورکی حالا ۲۰ دلار در ماه هزینه دارد

نتفلیکس امروز اعلام نمود که قیمت پلان های استریمینگ خود را به‌روزرسانی نموده است و از این زمان تمام پلن ها با افزایش قیمت برای مشتریان جدید اعمال می شود. بر اساس این به روز رسانی پلن پایه در حال حاضر ۹.۹۹ دلار در ماه ، پلن استاندارد ۱۵.۴۹ دلار در ماه و پلن پرمیوم ۱۹.۹۹ دلار در ماه قیمت دارد.

پلن پایه از ۸.۹۹ دلار قیمت قبلی خود  یک دلار افزایش قیمت داشته است.  این پلن به مشترکان اجازه می دهد تا بتوانند فیلم ها و شو ها را  را فقط بروی یک اسکرین مشاهده کنند و کیفیت آن محدود به ۴۸۰p می باشد و هیچگونه استریمینگ hd در این پلن وجود ندارد. پلن استاندارد نسبت به قبل قیمت قبلی خود ۱۳.۹۱ دلار  یک و نیم دلار افزایش قیمت داشته است. این پلن به کاربران اجازه می‌دهد که استریمینگ با کیفیت ۱۰۸۰p فول اچ دی را مشاهده کنند و امکان استریمینگ بر روی دو اسکرین در آن واحد وجود دارد.  گران ترین پلن که پرمیوم می باشد ۲ دلار افزایش قیمت داشته است. ثبت نام کنندگان این پلن می‌توانند در آن واحد فیلم ها سریال ها را برروی ۴ اسکرین مشاهده کنند و از کیفیت فورکی اچ دی آر بهره ببرند.

نتفلیکس می‌گوید که این قیمت های جدید برای کاربران جدید در همان لحظه در نظر گرفته خواهد شد، اما برای عضو های قدیمی‌تر این افزایش قیمت به تدریج برای آنها به کار گرفته خواهد شد. عضو های کنونی بر اساس این به‌روزرسانی سی روز قبل از آنکه قیمت‌ها تغییر کند یک ایمیل دریافت خواهند کرد  و به آنها فرصت داده می‌شود تا پلن خود را تغییر داده و یا حتی آن را کنسل کنند. البته نتفیلیکس در اکتبر ۲۰۲۰ نیز یک بار دیگر قیمت‌های خود را افزایش داد و حالا بعد از گذشت یک سال ۴ دلار افزایش قیمت را در حق سرویس پرمیوم از زمان پاییز ۲۰۲۰ مشاهده می کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.