نتفلیکس برای ثبت نام کنندگان خود گیم های موبایلی اوریجینال ارائه می‌دهد

نتفلیکس برای ثبت نام کنندگان خود گیم های موبایلی اوریجینال ارائه می‌دهد

نتفلیکس در روز سه شنبه جزئیات جدید برنامه خود را برای تقویت بخش گیمینگ خود ارائه داد  و اظهار داشت که این اولین گام برای ایجاد گیم های اوریجینال و منحصر به فرد می باشد که آن را برای ثبت‌نام کنندگان به صورت مجانی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اداره اضافی در اختیار قرار می‌دهد.

هفته گذشته نتفلیکس عصو تیم سابق شرکت معروف EA و یکی از عوامل اجرایی فیسبوک را به نام مایکل وردو را استخدام نمود تا بتواند به عنوان یکی از اعضای تیم رهبری بخش گیمینگ مربوط به این شرکت را تحت نظارت خود بگیرد. این شرکت همزمان با انتشار گزارش درآمد کوارتر دوم خود اعلام کرد که قصد دارد وارد بازار بسیار پر رقابت و اشباع شده گیمینگ شود.

این شرکت اظهار داشت که قصد دارد با ارائه محتوا های بسیار جدید و منحصر به فرد در کنار فیلم های اورجینال ای که در این پلتفرم نشان داده می‌شود بتواند در زمینه گیمینگ نیز فعالیت خود را ادامه دهد. هنوز مشخص نیست که این شرکت چگونه می‌خواهد وارد بازار گیمینگ ‌شود و چه محتوایی را می‌خواهد در این پلتفرم وارد کند.

همانطور که توسط منبع خبری The Verge گزارش شد شرکت نتفیلیکس اخیراً قرارداد ‌بخش تی وی خود را گسترش داده است که بتواند در میان ارائه فیلم های جدید به ارائه گیم های جدید نیز بپردازد. در حالی که بخش بازار پادکست نیز در این روزها در حال جان گرفتن می باشد این شرکت نیز علاقه خود را برای ایجاد محتواهای مشابه که بر اساس شوهای معروف و شخصیت‌های شناخته شده ایجاد شده‌اند نشان داد. احتمال می‌رود که این شرکت بخواهد چنین استراتژی مشابهی را برای ایجاد گیم ها نیز در نظر بگیرد.

هنوز مشخص نیست که چگونه گیم های نتفلیکس بخواهد در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد و چگونه می‌خواهد ارائه شود. ممکن است که این شرکت بخواهد گیم های خود را به صورت جداگانه در اپ استور ارائه کند که از این لحاظ باید در زیر شاخه اپل ارکید برود و یا همچنین می‌تواند در کلاد  مایکروسافت گیم های خود را ارائه کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.