مینگ چی کو می گوید منتظر آیفون اس ای های جدید در اوایل ۲۰۲۱ نباشید

مینگ چی کو می گوید منتظر آیفون اس ای های جدید در اوایل ۲۰۲۱ نباشید

علی‌رغم انتظارات و شایعات قبلی که اپل به زودی آیفون اس ای های جدید را رونمایی خواهد کرد یا احتمالاً مدل دیگری به نام آیفون اس ای پلاس را نیز در اوایل سال ۲۰۲۱ بازار عرضه خواهد شد، تحلیل گر مینگ چی کو می‌گوید که جدیدترین مدلهای آیفون  اس ای احتمالا در نیمه دوم سال آینده رونمایی خواهند شد.

این در حالی است که فروشگاه اینترنتی بست بای اخیراً شروع به فروش گاردهای صفحه ‌نمایش برای آیفون اس ای پلاس نمود. مینگ چی کو در پیش‌بینی‌های قبلی رونمایی دو مدل آیفون اس ای جدید یعنی آیفون اس ای و آیفون اس ای پلاس را پیش بینی کرده بود، اما مطابق با ادعای جدید او این دو مدل به زودی معرفی نخواهند شد.

اگرچه او تاریخ یا روز دقیقی را اعلام نمی دارد اما به سهام گذاران اپل گفته است که منتظر آیفون اس ای جدید در نیمه اول ۲۰۲۱ نباشند. او در آخرین یادداشت خود به سهام داران می نویسد که به دلیل افزایش رقابت و شدت گرفتن آن به خصوص در سال ۲۰۲۱ در میان تولید کنندگان قطعات احتمالاً شاهد تاخیر هایی در رونمایی مدل های جدید خواهیم بود.

او می گوید بازار انتظار این را دارد که آیفون‌ جدید های اس ای های جدید را در نیمه اول ۲۰۲۱ ببینیم، اما شرکتی که ساخت قطعات آیفون اس ای ها را به عهده دارد به نام جنیوس الکتریک اپتیکال، به دلیل برخی مشکلات مالی احتمالاً قادر به اتمام پروژه در مدت مقرر نخواهد بود.

اگر چه کو بیان می دارد که افزایش رقابت در میان تولیدکنندگان و مونتاژ کنندگان قطعات اپل به بروز تاخیرات احتمالی منجر خواهد شد، همچنین به باور او افزایش رقابت تا حدی به پایین آمدن کیفیت نیز منجر خواهد شد. لازم به ذکر است که کو قبلاً گزارش داده بود که شرکت جنرال الکتریک اپتیکال برای تولید قطعات آیفون ۱۲ از برخی مشکلات کنترل کیفیت رنج می برد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.