مینگ چی کو می گوید اپل کار در خوش بینانه ترین حالت در سال ۲۰۲۵ آماده رونمایی خواهد شد

مینگ چی کو می گوید اپل کار در خوش بینانه ترین حالت در سال ۲۰۲۵ آماده رونمایی خواهد شد

تحلیل گر صاحب‌نام مینگ چی کو آب سردی را بر روی تمام شایعاتی که مدعی بودند “اپل کار” می‌تواند در هر حالتی قبل از ۲۰۲۵ آماده روانه شدن به بازار شود ریخت. او در در این مورد آشکار ساخت که بسیاری از عناصر و قطعات هنوز در دست بررسی و پژوهش است.

در ماه دسامبر گزارشی از تامین کننده های قطعات واقع در تایوان منتشر شد که اعلام داشت ساخت قطعات برای تولید اپل کار افزایش یافته و احتمال می‌رود که این وسیله نقلیه ساخت اپل تا ماه سپتامبر ۲۰۲۱ آماده رونمایی شود.

اما گزارش حاصل از شرکت دوبیوس ادعا نمود که به دلیل عوامل متعددی شامل مشخص نشدن خصوصیات فنی و قطعات مربوط به آن و ناکافی نبودن جزئیات روند تولید قطعات برای رسیدن به خط تولید محصول نهایی آماده شدن اپل کار نمی تواند در چند سال اخیر به وقوع بپیوندد.

مینگ چی کو در نوشته‌های خود به سهام داران اپل هشدار داد که هرگونه گزارشی در ارتباط با قبول این واقعیت که اپل کار تا قبل از ۲۰۲۵ آماده تولید باشد را باور نکنند چرا که این گونه گزارشات می توانند در ارزش سهام اپل تاثیر بسزایی بگذارند. به این صورت که خرید سهام با توجه به قبول چنین اخباری می تواند تاثیر کوتاه مدتی در روند صعودی ارزش سهام اپل داشته ولی به زودی به ضرر سهام داران تمام خواهد شد.

او در این مورد بیان می نماید که نامشخص بودن زمان بندی برای رونمایی اپل کار و همین طور فقدان هر گونه مشخصات فنی و تامین کننده مشخصی برای این وسیله و از طرف دیگر نامشخص بودن میزان رقابت‌پذیری اپل در صحنه تولید ماشین های خودران برقی از جمله مشکلاتی هستند که در این مورد باید در نظر گرفت و می‌توانند در زمان دقیق رونمایی این محصول تعیین کننده باشد.

در حالی که گزارش‌های قبلی پیش‌بینی می نمود که اپل کار می تواند ما بین سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ به بازار آید آخرین نظرسنجی های این کمپانی نشان می دهد که زمان‌بندی برای توسعه اپل کار هنوز مشخص نیست. مطلب در اینجاست که اگر  شروع تولید اپل کار در سال ۲۰۲۱ کلید خورده باشد در خوش بینانه‌ترین حالت می‌توان پتانسیل مربوط به تولید وسیله نقلیه خودران اپل را مابین ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ پیش‌بینی نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *