مینگ چی کو می گوید آیفون ۱۲ بالاترین فروش را در میان مدل های دیگر خواهد داشت

مینگ چی کو می گوید آیفون ۱۲ بالاترین فروش را در میان مدل های دیگر خواهد داشت

بر اساس گزارش نشست دهنده معروف مینگ چی کو اپل فروش آیفون ۱۲ با سایز متوسط بیشتر از بقیه آیفون های ۲۰۲۰ خواهد بود. کو عقیده دارد که آیفون ۱۲ با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی حدود ۴۰ درصد فروش محصولات آیفون امسال را به خود اختصاص خواهد داد.

به کنفرانس ۱۳ اکتبر اپل چیزی باقی نمانده و مینگ چی کو پیش بینی های خود را بصورت نوشته ای برای سهام داران اپل اینگونه بیان نمود. او در مورد چهار مدل آیفون قبلا اطلاعات زیادی را راجع به رنج قیمت انتشار داده است و الان ادعا می کند که آیفون ۱۲ پرفروش ترین آیفون امسال خواهد بود.

بر اساس پیش بینی مینگ چی کو دیگر مدل ها بجز آیفون ۱۲ یعنی  آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس هر کدام فقط ۲۰ درصد از فروش را به خود اختصاص خواهد داد. در این نوشته کو بیان می دارد که آیفون ۱۲ مینی ارزان ترین مدل است اما از آن جایی که اندازه آن مورد علاقه مشتریان زیادی نسیت فروش بالایی نخواهد داشت. شایعات موجود قیمت آیفون ۱۲ مینی را ۶۹۹ دلار و آیفون ۱۲ را ۷۹۹ دلار پیش بینی می کنند.

اما برخی نشت دهندگان نیز ادعا می کنند که قیمت ها از ۶۴۹ دلار شروع خواهد شد. همین طور مینگ چی کو اظهار می دارد که وجود تکنولوژی ۵ جی چندان در حال حاضر برای مشتریان ضروری نیست. اما آنچه برای مشتریان در درجه اول اهمیت قرار دارد قیمت است.

کو همین طور تردید دارد که فروش آیفون ۱۲ در حدود ۸۰ میلیون بشود. او می گوید ۸۰ میلیون بیشتر در مورد ارسال و سفارش قطعات صدق می کند اما فروش آیفون را نشان نمی دهد. کو همچنین نسبت فروش آیفون ۱۱ فروش مدل های آیفون ۱۲ را پایین تر پیش بینی می کند که حاصل از تاخیر در آماده سازی و ارسال قطعات در بحران بهداشتی امسال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *