مینگ چی کو می‌گوید آیفون ۱۳ در همان اندازه آیفون ۱۲ ساخته خواهد شد اما با دوربین‌های اولترا واید پیشرفته تر

مینگ چی کو می‌گوید آیفون ۱۳ در همان اندازه آیفون ۱۲ ساخته خواهد شد اما با دوربین‌های اولترا واید پیشرفته تر

تحلیل گر صاحب‌ نام مینگ چی کو ادعا می‌کند که مدل‌های آیفون ۱۳ دارای همان چهار اندازه  مشابه با آیفون ۱۲ خواهند بود اما آنها به همراه مدل های سال بعد که در سال ۲۰۲۲ ارائه خواهند شد پیشرفت‌ های قابل توجهی را در لنزهای واید در مدل های پیشرفته تر پذیرا می شوند.

همزمان با اعلام پیش سفارش مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس، تحلیل گر مینگ چی کو پیش‌بینی می‌کند که آیفون ۱۳ مطابق با همان روند معمول هر ساله  رونمایی خواهد شد و تاخیری را متحمل نخواهد شد. او در یادداشتی به سهام داران اپل می‌نویسد که آیفون ۱۳ دارای ۴ مدل خواهد بود و هر یک از این چهار مدل در همان اندازه های آیفون ۱۲ ارائه خواهند شد.

او می گوید در حالی که همه مدل های آیفون ۱۲ دارای لنز واید یکسانی است اما آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس دارای لنز های پیشرفته تر با کانونی f/1.8 خواهند شد. بر اساس پیش‌بینی کو این روند بهینه سازی سیستم دوربین در آیفون ۱۴ نیز تکرار خواهد شد. او ادامه می دهد با اینکه روند سفارش مدل های آیفون ۱۲ بر اساس گزارشات بیشتر از آیفون ۱۱ می باشد اما  او انتظار سفارشات بیشتری را برای آیفون های سال بعد دارد و پیش بینی می کند که بازگشت به روند معمول رونمایی در ماه سپتامبر برای مدل‌های جدید می‌تواند باعث افزایش فروش آیفون ها بشود.

او می گوید هر چند در حال حاضر کمپانی های متعددی قطعات سیستم دوربین آیفون ها را تولید می کنند اما کمپانی لارگان به عنوان سازنده اصلی قطعات دوربین برای اپل به ادامه فعالیت خواهد پرداخت. علاوه بر این کو عقیده دارد که قابلیت ۵ جی تا سال ۲۰۲۱ در سطح جهان انتشار بیشتری خواهد نمود که این امر باعث می شود شرکت های بیشتری در سطح جهان با این تکنولوژی جدید سازگار شوند که فروش بیشتر گوشی های همراه با این قابلیت در پی خواهد داشت.

منبع

1 نظر در مورد “مینگ چی کو می‌گوید آیفون ۱۳ در همان اندازه آیفون ۱۲ ساخته خواهد شد اما با دوربین‌های اولترا واید پیشرفته تر

  1. اشتراک ها: اپل برای آیفون ۱۳ از تکنولوژی باتری های انعطاف پذیر استفاده می کند. | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *