مک پرو با طراحی جدید و اپل سیلیکون هایی که دارای ۴۰ هسته اند در سال ۲۰۲۲ خواهد آمد

مک پرو با طراحی جدید و اپل سیلیکون هایی که دارای ۴۰ هسته اند در سال ۲۰۲۲ خواهد آمد

بر اساس گزارشات اپل در حال آماده سازی مک‌پرو رومیزی می باشد که می تواند مجهز به  چیپ های اپل سیلیکون سریع تری شده که قادرند تا حداکثر چهل هسته پردازشگر و همینطور ۱۲۸ هسته گرافیکی را داشته باشند و قرار است تا در سال ۲۰۲۲ به بازار ارائه دهد.

اپل در حال حاضر خود را برای رونمایی مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی اپل سیلیکون که قرار است که در تابستان امسال معرفی شوند آماده می کند. در ادامه بروزرسانی لپ‌تاپ‌های حرفه‌ای قابل‌حمل اپل همین طور خودش را برای ارائه مدل‌های جدید کامپیوترهای رومیزی خود در سال ۲۰۲۲ آماده خواهد کرد.

بر اساس گزارش بلومبرگ اپل در حال کار بر روی یک مک پروی جدید می باشد که مجهز به پردازشگری خواهد بود که دو تا ۴ برابر قوی تر از چیپ های مک های بوک  پرو های بسیار پیشرفته می باشند. این چیپ ها دارای ۲۰ و یا ۴۰ هسته پردازشگر پرقدرت می باشند که می توانند در کنار ۴ و یا ۸ هسته کم مصرف به کار رود.

از لحاظ گرافیکی نیز آنها دارای دو گزینه ۶۴ هسته‌ای و ۱۲۸ هسته‌ای خواهد بود. چیپ های مک پرو های جدید دارای سرعتی بیشتر از مک پرو های کنونی با ۲۸ هسته خواهند بود که توسط اینتل ساخته شده است. از لحاظ گرافیکی نیز گرافیک های اپل جانشین گرافیک های ساخته شده توسط شرکت amd خواهد شد.

بر اساس منبع خبری بلومبرگ چندین چندین ماه است که اپل مراحل تولید مک‌ پرو جدید را شروع کرده است و انتظار می رود که مدل ساخته شده از لحاظ اندازه نسبت به مدل کنونی کوچکتر باشد. آن طور گزارشات قبلی نشان می دهد مک پرو های با طراحی جدید از نوامبر ۲۰۲۰ در حال ساخت و توسعه هستند.

در ماه فوریه نیز نشت دهنده معتبر جان پروسر تصاویر رندر شده ای را به اشتراک گذاشت که بر اساس تصاویر فاش شده و نسخه های اصلی این وسیله بود. علاوه بر مک پرو، اپل بر اساس گزارشات در حال ساخت کامپیوترهای رومیزی اپل سیلیکون نظیر آیمک های بزرگ تر و همینطور مک مینی های جدید
می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *