مک مینی های M1X با پورت های بیشتر می تواند در ظرف چند ماه آینده رونمایی شود

مک مینی های M1X با پورت های بیشتر می تواند در ظرف چند ماه آینده رونمایی شود

بر اساس آخرین گزارش ها و شایعات، مک مینی های نسل بعدی علاوه بر این که از طراحی های جدید برخوردار خواهند شد مجهز به چیپ جدید M1X می شوند و در کنار آن های پورت های بیشتری نسبت به نسخه های کنونی اعمال خواهد شد.

اپل قرار است که در پاییز امسال چند این رویداد برای معرفی محصولات جدید خود برگزار کند. یکی از آن محصولات می‌تواند مک مینی های جدید باشد. گزارشی که در روز یکشنبه منتشر شد تاکید می کند که این مک های رومیزی علاوه بر این که از لحاظ ظاهری دچار تغییر و تحولاتی خواهد شد از لحاظ عملکرد پردازشی نیز بهبود خواهند یافت.

در آخرین خبر نامه بلومبرگ مارک گورمن ادعا می کند که مک مینی های با قابلیت های عملکردی بالا در راه هستند. این مدل مجهز به چیپ های اپل سیلیکون M1X می باشد و این باز نشان دهنده این مطلب می باشد که اپل یک قدم دیگر در مسیر انتقال محصولات خود برای استفاده هرچه بیشتر از اپل سیلیکون پیشروی کرده است. گورمن اعتقاد دارد که مک مینی های جدید می تواند برای برنامه های با گرافیک بالا مانند ویرایش های ویدیویی و توسعه نرم‌افزاری مورد استفاده قرار گیرد و بر اساس آنچه که در این خبرنامه آمده است مدل هایی که دارای چیپ های اینتل هستند به زودی جای خود را به چیپ های اپل سیلیکون خواهند داد.

بر اساس آنچه که گورمن ادعا می کند نسل بعدی مک مینی دارای پورت های بیشتری خواهند بود و از لحاظ ظاهری نسبت به نسل قبلی نازک تر می باشند و در بخش های کناری از نوارهای آلومینیومی برای آن استفاده شده است. بر اساس رندر هایی که در این مورد منتشر شده است بخش پشتی مک مینی ها دارای ۴ پورت usb نسل چهار، ۳ پورت تاندربولت و یک پورت گیگابیت اترنت، و در نهایت یک پورت hdmi می باشد. علاوه بر این این وسیله دارای کانکتور های پاور مگنت به آن گونه ای که آیمک های ۲۴ اینچی مورد استفاده قرار گرفته است خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.