مک بو پرو و مک بوک ایر اولین رایانه هایی که به اپل سیلیکون مجهز خواهند بود

مک بو پرو و مک بوک ایر اولین رایانه هایی که به اپل سیلیکون مجهز خواهند بود

مطابق گزارشات مینگ چی کو، اپل مک بوک پرو ۱۳.۳ اینچی نسل بعد اولین رایانه ای خواهد بود که با پردازشگر نسل ای آر ام Arm ساخت اپل یعنی اپل سیلیکون به بازار عرضه خواهند شد. این منبع اشاره می کند نسل بعدی مک بوک پرو های ۱۳ اینچ ممکن است تا پایان امسال یا اوایل سال آینده به بازار آیند.

این تحلیل گر عقیده دارد که اپل در حال ساخت مک بوک پرو ۱۶ اینچ مینی ال ای دی  Mini LED و همچنین مک بوک پرو ۱۴.۱ اینچ می باشد که مجهز با صفحه نمایش مینی ال ای دی  Mini LED خواهد بود که مطابق با اظهارات این تحلیل گر قرار است تا پایان سال ۲۰۲۱ وارد تولید انبوه شوند.

همینطور انتظار می‌رود مک بوک ایر های نسل جدید مجهز به اپل سیلیکون تا اوایل سال آینده روانه بازار شوند. این تحلیل گر معروف در ادامه گزارش خود اضافه می کند فروش و ارسال کامپیوترهای مک بوک تا پایان ۲۰۲۰ممکن است تا مرز۱۶ میلیون دستگاه برسد.

اگر تقاضا برای مک بوک های ۱۴ و ۱۶ اینچ بالا باشد و اپل بتواند قیمت ها را کاهش بدهد پیش بینی می شود در سال آینده این کمپانی بتواند تا حد ۱۸ تا ۲۰ میلیون دستگاه مک بوک به فروش برساند.

پیش بینی می شود با آمدن اپل سیلیکون، این کمپانی دیگر از لحاظ پردازشگر به اینتل وابسته نخواهد بود که این می تواند تا حد زیادی در  کاهش هزینه ساخت برای اپل موثر باشد و از این لحاظ شاید نسل جدید مک بوک ها با قیمت نسبتا پایین تری در اختیار مشتریان قرار گیرد.

از سوی دیگر با توجه به اینکه کامپیوتر های با صفحه نمایش ۱۴ اینچ از محبوبیت فراوانی در میان عموم برخوردار است، دور از انتظار نخواهد بود که این عامل سهم زیادی در افزایش فروش مک بوک های نسل آینده در سال ۲۰۲۱ داشته باشد. 

برای خرید بهترین قیمت انواع مک بوک کلیک کنید.  

1 نظر در مورد “مک بو پرو و مک بوک ایر اولین رایانه هایی که به اپل سیلیکون مجهز خواهند بود

  1. اشتراک ها: اپل می گوید مک های اپل سیلیکون پورت های تاندربولت را حمایت خواهد کرد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *