مک بوک پرو ۱۶ اینچی m1 به طور اتفاقی در سایت اپل آلمان ظاهر شد

مک بوک پرو ۱۶ اینچی m1 به طور اتفاقی در سایت اپل آلمان ظاهر شد

در صفحه آنلاین اپل بخش مربوط به کشور آلمان در بخش مشخصات مک بوک پرو های ۱۶ اینچی جدید قید شده است که این مک بوک پرو ها از پردازشگرهای اپل سیلیکون m۱ برخوردار می باشند. این شاید اشاره غیرمستقیم می باشد که اپل به زودی می خواهد مک بوک پرو های ۱۶ اینچی با چیپ ام یک راه رونمایی کند. اما در بخش توضیحات این محصول به گونه ای قید شده است که فقط مدل دارای چیپ اینتل موجود می باشد.

بنابراین آن را هم به شاید بتوان اشتباه تایپی در نظر گرفت تا اینکه بخواهد یک محصول جدید باشد. بر اساس منابع خبری Flo’s Weblog یکی از کاربران در آلمان در حالیکه  از اپلیکیشن اپ استور استفاده می کرده است و به دنبال مک بوک پرو ۱۶ اینچی بوده توانسته به طور اتفاقی گزینه مک بوک پرو ۱۶ ایچی m1 را پیدا کند.

اپل هنوز مشخص نکرده است که چه زمانی قرار است مک بوک های ۱۶ اینچی را بروز رسانی کند. به هر حال اپل در مسیر حرکت انتقالی دو ساله خود از چیپ های اینتل به  چیپ های اپل سیلیکون می باشد و شایعات  مکرری وجود دارد که قرار است  مک بوک پرو  های ۱۶ اینچی به زودی صاحب چیپ های m1 شوند.

شایعات متعددی اخیراً منتشر شده است که نشان می‌دهد به احتمال زیاد در مراسم پاییزه خود همراه با رونمایی آیفون های جدید قرار است که دو مدل مک بوک پرو ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی با چیپ های ام یک را نیز رونمایی کند. برخی دیگر ادعا می کنند که در این مدل ها شاید پردازشگرهای نسل بعدی اپل سیلیکون به کار روند.

از طرف دیگر برخی شایعات تاکید دارند که به دلیل اهمیتی که رونمایی مک بوک پرو های با چیپ های جدید اپل دارند شاید اپل بخواهد در رویدادی جداگانه معرفی مک بوک پرو های جدید با چیپ های اپل سیلیکون بپردازد که در این مورد احتمال دارد که تاریخی جداگانه از اپل در ماه اکتبر برای مک بوک پرو های جدید ترتیب داده شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.