مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی وارد تولید انبوه شدند

مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی وارد تولید انبوه شدند

بر اساس گزارشات مدل های مک بوک پرو ۱۶ و ۱۴ اینچی به زمان رونمایی خود نزدیک می شوند، زیرا که گفته می‌شود برخی تامین کنندگان از قبل تولید انبوه این وسایل را آغاز نموده اند. شایعات این ایده را تقویت می کند که اپل به زودی مدل های مک بوک پرو با صفحه های نمایش مینی ال ای دی را معرفی خواهد کرد.

این همان تکنولوژی است که پیش از این اپل در آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی به کار برده بود. بر اساس آنچه که در گزارش حاصل از تامین‌کنندگان رسیده است این شایعات در حال تحقق یافتن می باشند. منابع متصل به چرخه تامین کنندگان منبع خبری دیجی تایمز اعلام نمود که تولید انبوه مک بوک پرو های  جدید آغاز شده است.

انتظار می رود که ارسال ماهانه این  لپ تاپ ها چیزی درحدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار واحد باشد که قرار است از ماه های آگوست تا نوامبر به طول انجامد. صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی برای کاربران مک مزایای متعددی را به همراه خواهد داشت. در حقیقت با به کارگیری هزاران بکلیت های مینی ال ای دی به جای تعداد بسیار کمی ال ای دی، اپل می تواند بر روی الگوهای روشن سازی صفحه خود کنترل بیشتری را داشته باشد.

این امر باعث می شود که ضریب کانتر است از یک تا یک میلیون قابلیت تنظیم داشته باشد و سازگاری بهتری برای تکنولوژی اچ دی آر نیز به همراه دارد و در کنار آن قدرت تفکیک رنگ تا حد زیادی بهبود می یابد.

شروع تولید انبوه این وسیله در ماه آگوست به طور قطع نشان از نزدیکی زمان رونمایی محصولات پاییزه اپل دارد. چرا که معمولاً چند ماه پس از تولید انبوه محصولات جدید معرفی شده به بازار عرضه می‌شوند. دیجی تایمز از آنجا که سابقه خوبی در ارتباط با خبر های حاصل از چرخه تامین کنندگان و بر محصولات آینده اپل دارد می‌توان تا حد زیادی به خبرهای آن اعتماد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.