مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی احتمالاً از وبکم های ۱۰۸۰p بهره خواهند برد

مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی احتمالاً از وبکم های ۱۰۸۰p بهره خواهند برد

بنا به گزارشات مک بوک پرو های نسل بعدی می‌توانند از یک دوربین ارتقا یافته با قابلیت فیس‌تایم برخوردار باشند. مطابق با ادعای یک نشت دهنده این وبکم ها دارای رزولوشن ۱۰۸۰p خواهند بود. آی مک ۲۴ اینچی تنها کامپیوتر اپل می باشد که دارای وبکم با قابلیت فیس تایم و کیفیت ۱۰۸۰p می باشد که در داخل که در بخش بالای صفحه نمایش قرار گرفته است.

این ارتقا پس از آنکه آی‌مک ها برای مدتی بسیار طولانی با کیفیت وب کم ۷۲۰p ارائه می‌شدند انجام گرفت. شایعه ای وجود دارد که نشان می دهد لاین مک بوک نیز ممکن است از این نوع ارتقا بهره ببرد و وبکم های با کیفیت بالاتر را دارا شود. بر اساس گفته ها و ادعاهای یک نشت دهنده و توسعه دهنده ios که  در روز یکشنبه منتشر نمود پیش بینی می شود که مک بوک پرو های آینده از وبکم هایی با کیفیت ۱۰۸۰p بهره خواهند بود و این ارتقا قرار است برای تمام لاین های مک به کار رود.

در حال حاضر مک بوک پرو و مک بوک ایر از دوربین‌های فیس تایم ۷۲۰p بهره می برند. همینطور مک بوک ایر های ام یک ۱۳ اینچی نیز به نظر می‌رسید که از ارتقاء وبکم ها بهرمند شوند. اما اپل تصمیم گرفت که در حال حاضر با دوربین های قبلی این وسیله را ارائه کند. گزارش حاصل از چرخه تامین کننده ها که در نه جون منتشر شد ادعا می کند که مک بوک پرو ها ممکن است امسال زودتر از موعد انتظار رونمایی شوند، یعنی به جای آنکه در کوارتر چهارم ۲۰۲۱ شاهد رونمایی آن ها باشیم به احتمال زیاد در کوارتر سوم ۲۰۲۱ آنها به بازار معرفی خواهند شد .

این نشت دهنده دارای سابقه خوبی در پیش بینی خصوصیات جدید محصولات اپل می باشد به طوری که این شخص توانست به درستی اضافه شدن چیپ ام یک را به آیپد پرو ها پیش بینی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.