مک بوک پرو های جدید با صفحه نمایش مینی ال ای دی برای اواخر ۲۰۲۱ آماده عرضه به بازار خواهد شد

مک بوک پرو های جدید با صفحه نمایش مینی ال ای دی برای اواخر ۲۰۲۱ آماده عرضه به بازار خواهد شد

یکی از تامین کننده های صفحات نمایش ال ایدی به نام رادیانت احتمالا ً تنها تأمین‌کننده ی ساخت مینی ال ای دی برای مک بوک پرو های ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی و آیپد پرو اپل باشد که قرار است تا اواخر ۲۰۲۱ معرفی شوند.

اپل انتظار می رود که برای بیشتر محصولات خود در ۲۰۲۱ از جمله مک‌بوک پروها و آیپد پرو های جدید از صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی استفاده کند. این تکنولوژی باعث می شود که صفحه ‌های نمایش روشنایی بیشتر و کنتراست بهتر و همین طور دقت تفکیک رنگ دقیق تری را نسبت به ال سی دی های قبلی ارائه دهند.

گزارش حاصل از از چرخه تامین کننده ها که توسط منبع خبری دیجی تایمز به اشتراک گذاشته شد، جزئیات بیشتری را در این مورد مطرح می کند. این گزارش به این واقعیت اشاره دارد که شرکت رادیانت به عنوان تأمین کننده اصلی صفحات نمایش مینی ال ای دی برای مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی آینده در نظر گرفته شده است.

این منابع تاکید دارند که کامپیوترهای جدید اپل در نیمه دوم ۲۰۲۱ آماده عرضه به بازار خواهند شند. در این مورد نیز تحلیل گر معتبر دیگری به نام مینگ چی کو قبلا گزارش داده بود که دو مدل مک بوک پروی جدید با صفحه نمایش مینی ال ای دی در ۲۰۲۱ به بازار ارائه خواهد شد.

گزارش جدید دیگری از این تحلیل گر نیز به این اشاره دارد که مک‌بوک پروهای با طراحی جدید شامل پورت های HDMI و  اسلات های کارت خوان SD می باشد که قرار است در نیمه دوم ۲۰۲۱ به بازار ارائه شوند.

همین طور بر اساس گزارش دیگری از مینگ چی کو اپل انتظار می‌رود که از صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی در آیپد پرو های جدید خود نیز  استفاده کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *