مک بوک پرو های جدید از روز سه شنبه این هفته به مشتریان ارسال خواهد شد

مک بوک پرو های جدید از روز سه شنبه این هفته به مشتریان ارسال خواهد شد

در آستانه آغاز فروش رسمی مک بوک پرو های جدید ۱۴ و ۱۶ اینچی به تدریج مشتریانی که زود تر از همه این محصول را سفارش داده‌اند می‌توانند منتظر دریافت این محصول قبل از زمان مورد نظر باشند. مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید از لحاظ طراحی تغییرات نسبتاً قابل توجهی را نسبت به نسل قبلی متحمل شدند که این اولین تغییر بزرگ مک ‌بوک‌ پرو ها بعد از مک بوک پرو های ۲۰۱۶ می باشد.

در مک بوک پرو های جدید اپل دوباره پورت های ‏HDMI و SD را بازگردانده و همینطور پورت شارژ ماگسیف نیز به این وسیله دوباره بازگردانده شده است.  مک بوک پرو های جدید هم چنین مجهز به چیپ های به‌روزرسانی‌شده M1 Pro و M1 Max می باشند. اینها اولین چیپ های اپل سیلیکون برای ماشین‌های حرفه ای به حساب می آیند. در حالیکه مک بوک پرو های  جدید از روز سه شنبه به تدریج به دست دور مشتریان خواهد رسید، اما ممکن است که برخی از مشتریان با تأخیر این وسیله را دریافت کنند. همین طور اپل قرار است که در ۲۵ اکتبر سیستم عامل macOS Monterey را منتشر کند.

اپل در در مراسم Unleashed مک بوک پرو های چ با طراحی و خصوصیات بروزرسانی شده را معرفی نمود. اما پس از آنکه این سفارش این محصول آغاز شد برخی از مشتریان زمان ارسال  بیش از یک ماه دریافت نموده اند. در حال حاضر مک بوک پرو های ۱۴ اینچی پس از سفارش  ۳ تا ۴  هفته زمان برای ارسال را نشان می دهند. اما برای مک بوک پرو های یک ۱۶ اینچی زمان  ارسال ۴ تا ۵ هفته می باشد. البته ثبت زمان دقیق رسیدن به دست مشتریان و ارسال این محصولات به موقعیت جغرافیایی مشتریان و همینطور نوع پیکربندی وسیله نیز بستگی دارد. در این مورد باید گفت که با توجه به تعطیلات سال نو پیش رو محصولات جدید اپل مانند آیفون ۱۳ و اپل واچ های سری ۷ در زمان سفارش ۳ تا ۴ هفته را نشان می دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.