مک بوک پرو های جدید احتمال دارد از بخش ناچ در بالای صفحه نمایش برخوردار شوند

مک بوک پرو های جدید احتمال دارد از بخش ناچ در بالای صفحه نمایش برخوردار شوند

بر اساس پیش بینی یکی از شایعات مک بوک پرو های جدید اپل می توانند دارای یک بخش ناچ در بالای نمایشگر برای جا دادن محل وبکم باشند. این شایعه برای اولین بار توسط یک کاربر در سایت شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو  به اشتراک گذاشته شد. بنا به گفته این کاربر ناچ قرار است که در مک بوک پرو های جدید دارای اندازه ای برابر با ناچ موجود در آیفون ۱۲ باشد. این کار که  DuanRui نام دارد معمولاً اطلاعاتی راجع به محصولات آینده اپل در سایت شبکه اجتماعی چینی به اشتراک می گذارد.

اما در کنار آن یک کاربر در سایت ردیت که هیچگونه سابقه قبلی در ارتباط با پیش بینی محصولات اپل را ندارد ادعا می‌کند که دارای رابطه نزدیکی با چرخه تامین کننده های اپل بوده و به طور مشابه ادعا می‌کند که مک بوک پرو های جدید به احتمال زیاد دارای بخش ناچ در بالای صفحه نمایشگر خواهند بود. این کاربر بیان می کند که مک بوک پرو های جدید دارای یک ناچ با اندازه استاندارد مشابه آن چه در مدل های آیفون ۱۳ وجود دارد خواهد بود. این بخش که برای جا دادن حسگر فیس آیدی در آیفون ها بکار می رود، به وضوح می تواند محلی باشد که وبکم با کیفیت ۱۰۸۰p میکروفون و یا حسگر تروتون در آن قرار گیرد.

اما نکته در اینجاست که بخش ناچ در مک بوک پرو ها می تواند بخش زیادی از محل منو بار در بالای صفحه را که مربوط به سیستم عامل macOS می باشد را اشغال کند، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که اپل بخواهد در این کامپیوترها از این بخش اضافی در بالای صفحه نمایش استفاده کند. شایعه دیگری که در سایت ردیت و همچنین در سایت شبکه اجتماعی وی به اشتراک گذاشته شده است این است که در مک بوک پرو های جدید بخش مربوط به کیبورد به طور کامل مشکی خواهد شد به جای آن که فقط کلیدها دارای رنگ مشکی باشند، احتمالا اگر چنین چیزی رخ بدهد بزرگترین تغییری می باشد که اپل در سال ها در طراحی این وسیله انجام داده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.