مک بوک پرو های جدید احتمالاً در مراسم بعدی اپل در ماه آینده معرفی خواهند شد

مک بوک پرو های جدید احتمالاً در مراسم بعدی اپل در ماه آینده معرفی خواهند شد

بعد از اولین مراسم پاییزه خود اپل خود را آماده می کند تا در ماه آینده در یک مراسم جداگانه کامپیوترهای مک جدید خود را معرفی کند که در آن قرار است که کامپیوتر های مک بوک پرو با چیپ های سریع تر اپل سیلیکون تحت نام M1X معرفی شوند. همینطور پیش بینی می شود تغییراتی در زمینه ی طراحی و بهبود رسانی هایی در تکنولوژی صفحه نمایش ایجاد شود. این ها پیش بینی هایی است که مارک گورمن تحلیل گر بلومبرگ ارائه داده است.

اپل در سال گذشته در ماه نوامبر بود که مراسم جداگانه ای برای کامپیوتر های مک برگزار نمود، اما در گذشته معمولا مراسم معرفی کامپیوتر های جدید مک در ماه اکتبر انجام می شد. تا به امروز هنوز مشخص نیست که آیا اپل در ماه اکتبر این مراسم را برگزار خواهد نمود یا این که آن را به ماه نوامبر موکول خواهد کرد.

مارک گورمن در خبرنامه جدید خود می گوید که این شرکت در ماه آینده مک بوک پرو های جدید مجهز به M1X را معرفی خواهد کرد و اشاره می کند که اپل معمولاً کامپیوتر های جدید خود را در ماه اکتبر معرفی کرده است. گزارش های قبلی هم چنین پیشنهاد می کنند که به همراه مدل های مک بوک پرو اپل ممکن است مک مینی های با طراحی جدید و متفاوت را معرفی کند.

در ماه گذشته اپل مدل های آیفون های جدید آیفون ۱۳ جدید را به همراه اپل واچ سری ۷ و آیپد های نسل جدید و آیپد مینی های نسل ۶ معرفی نمود. علاوه بر آن که معرفی مک بوک پرو های جدید مورد انتظار می باشد بر اساس گزارش های متعددی هم چنان احتمال زیادی وجود دارد که اپل تا پایان امسال ایرپاد های نسل جدید خود را نیز معرفی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.