مک بوک پرو های  اپل سیلیکون با نمایشگرهای مینی ال ای دی آماده رونمایی برای پاییز امسال

مک بوک پرو های  اپل سیلیکون با نمایشگرهای مینی ال ای دی آماده رونمایی برای پاییز امسال

بر اساس گزارش های حاصل از چرخه تامین کننده ها علی رغم وجود ادعاهایی که نشان از کمبود قطعات اولیه در مراحل تولید و وجود برخی تاخیر ها می باشد اما به نظر می رسد که مک پرو های جدید برای رونمایی در پاییز امسال آماده باشند. اپل انتظار می‌رود که مک بوک پرو ۱۶ اینچی جدید را به همراه مک بوک پرو های ۱۴ اینچ به عنوان بخشی از برنامه رونمایی محصولات پاییزه خود معرفی کند.

این در حالی است که برخی شایعات ادعا می‌کنند که وجود برخی کمبودها و تاخیر ها در چرخه تولید احتمالاً باعث خواهد شد که رونمایی و شاید ارسال این وسیله با تغییراتی همراه باشد. دیجی تایمز که متصل به چرخه تامین کننده ها می باشد می گوید که ارسال قطعات مرتبط با نمایشگرهای مینی ال ای دی برای تامین و مونتاژ مدل های مک بوک پرو مطابق با برنامه انجام خواهد شد.  بنا به گفته منابع خبری مک پرو های مجهز به نمایش گر های مینی ال ای دی برای اکتبر نوامبر امسال آماده رونمایی خواهند بود.

بر اساس ارسال مدل های مک بوک پرو در سال ۲۰۲۱ به طور تخمینی در حدود ۴ میلیون واحد پیش بینی می شود. در تاریخ ۲ سپتامبر گزارش دیگری از دیجی تایمز نشان می دهد که رونمایی مدل های جدید به خاطر وجود کمبود هایی در زمینه قطعات اولیه با تاخیر هایی روبرو خواهد شد. پیش بینی می شود تا پایان  ۲۰۲۱ تولید مدل های جدید در هر ماه چیزی در حدود ۶۰۰ هزار تا ۸۰۰ هزار واحد باشد که توسط تامین کننده هایی که این وسیله مونتاژ محصولات اپل را دارند آماده خواهد شد.

در این مورد باید گفت که شایعات بسیار زیادی وجود دارد که همگی تایید می کنند که اپل در پاییز امسال مک پرو های جدید را رونمایی خواهد کرد. اما هنوز از طرف خود این شرکت تاییدیه در زمینه در این زمینه ارائه نشده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.