مک بوک های آینده در دو اندازه جدید به بازار خواهند آمد

مک بوک های آینده در دو اندازه جدید به بازار خواهند آمد

بر اساس پیش بینی های آنالیست معتبر راس یانگ اپل مک بوک ایر های ۱۳ و ۱۵ اینچی جدید را با ابعاد متفاوتی به بازار ارائه خواهد کرد و این در صورتی است که آنها فاقد تکنولوژی پروموشن و مینی ال ای دی خواهند بود. او در توییت جدید خود اعلام نمود که مک بوک های ۲۰۲۲ از ابعاد از اندازه صفحه نمایش ۱۳.۶ اینچی برخوردار خواهند شد. این اندازه جدید سه دهم اینچ بزرگتر از اندازه مک بوک های کنونی موجود در بازار می باشد، اما هنوز دو دهم اینچ کوچکتر از مک بوک پرو های ۱۴.۲ اینچی می باشد.

این اندازه های جدید برای مک بوک ها احتمالاً به دلیل تغییرات عمده در طراحی این وسیله ها در آینده خواهند بود که بر اساس آن  بدنه بسیار باریک شبیه مک‌ بوک ‌پرو های کنونی را پیدا خواهند کرد. در اوایل این هفته راس یانگ گزارش نمود که اپل بر روی ساخت یک مک بوک با نمایشگر ۱۵ اینچی کار می‌کند که انتظار می رود تا سال ۲۰۲۳ به بازار آید.  البته این اولین باری نیست که در ارتباط با مک بوک پرو های ۱۵ اینچی شایعاتی منتشر می‌شود. مارک گورمن از بلومبرگ نیز سال گذشته از قصد اپل برای ساخت مک بوک های ۱۶ اینچی خبر داد.  علاوه بر آن مینگ چی کو آنالیست اپل نیز در ادعاهای خود از این وسیله به عنوان مک بوک به جای مک بوک ایر نام می‌برد.

او عقیده دارد که کامپیوتر های مک بوک ایر ۱۵ اینچی و  بوک با اندازه ۱۵.۲ اینچی بازار خواهند آمد. این مقدار دو دهم اینچ کوچکتر از اندازه صفحه نمایش مک بوک پرو هایی است که قبل از اپل به تولید آنها می پرداخت و در سال ۲۰۱۹ مک‌ بوک پروهای ۱۶ اینچی را جایگزین آن ها نمود. راس یانگ به مکرومرز گفت که هیچ کدام از مدل های مک بوک ایر از نمایشگرهای مینی ال ای دی و تکنولوژی پروموشن برخوردار نخواهند شد. این ادعا به نظر می‌رسد در جهت مخالف با اظهارات دیجی تایمز باشد که ادعا می‌کند مک‌ بوک‌ ایر ها در سال ۲۰۲۲ از نمایشگر های مینی ال ای دی برخوردار خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.