مک بوک ایر های ۲۰۲۲ بر اساس شایعات از بخش ناچ برخوردار خواهند شد

مک بوک ایر های ۲۰۲۲ بر اساس شایعات از بخش ناچ برخوردار خواهند شد

انتظار می رود که مک بوک ایر های نسل بعدی که قرار است در سال ۲۰۲۲ به بازار بیایند نیز دارای بخش ناچ شوند. اینها اظهاراتی است که توسط نشت دهنده‌ای که قبل از این ادعا نموده بود مک بوک پرو های جدید از بخش ناچ برخوردار خواهند شد مطرح شده است.

این نشت دهنده که Ty98 نام دارد می‌گوید که مک‌بوک های نسل بعدی نیز دارای همان بخش ناچ که قرار است در مک بوک پرو ها نیز اعمال شود برخوردار خواهند شد. او هم چنین می گوید که مک بوک ایر ها از لحاظ ظاهری طراحی بهتری را پیدا خواهند کرد و اپل قصد دارد که طراحی کنونی آنها را تغییر دهد. زمان زیادی است که مک بوک ایر ها دارای یک طراحی غیر هماهنگ در بخش‌های مختلف بودند. به این حالت که بخش عقبی ضخیم تر بوده و بخش جلوی باریکتر می باشد.

اما این نشت دهنده ادعا می کند که مک بوک ایر های جدید از لبه های  منحنی و طراحی سبک،  یکسان و هماهنگ برخوردار خواهند شد. شایعات دیگر در ارتباط با مک بوک ایر ها پیشنهاد می کند که اپل قصد دارد این وسیله را سبک ‌تر و باریک ‌تر بسازد و فریم های دور صفحه نمایش نیز نسبت به مدل‌های کنونی باریک تر خواهد شد. همین طور که انتظار می‌رود که این مک ‌بوک پروهای نسل بعدی با نمایشگرهای ۱۳ اینچی مینی ال ای دی به بازار معرفی شوند که دارای چندین گزینه رنگ بوده و از چیپ های نسخه بروزرسانی شده چیپ های m1 برخوردار باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.