مک بوک ایر های نسل بعدی در تصاویر رندر شده جدیدی نشان داده شدند

مک بوک ایر های نسل بعدی در تصاویر رندر شده جدیدی نشان داده شدند

تصاویر رندر شده از مک بوک ایر های نسل بعدی با طراحی جدید و گزینه‌های رنگ متنوع که از تصاویر نشتی در گزارش‌های قبلی الهام گرفته شده است خودش را نشان داد.

انتظار می رود که اپل مدل های آینده مک بوک ایر های آینده خود را به مانند آیمک های ۲۴ اینچی در گزینه های رنگ های جدید و قاب های کوچکتر صفحه نمایش به بازار عرضه کند.

وقتی نشت دهنده شناخته شده جان پروسر تصاویری از یک محصول هنوز معرفی نشده را دریافت می کند معمولاً از به اشتراک گذاشتن آن به طور مستقیم جلوگیری می کند و به جای آن این تصاویر را به گرافیست ها می دهد تا بتوانند بر اساس آن تصاویر رندر شده گرافیکی جدیدی را با همان جزئیات ارائه دهند. این باعث می شود که منبع منتشر کننده عکس های اولیه ایمن بماند.

او بر این اساس تصاویر رندر شده ای از مک بوک ایر های با طراحی جدید را همراه با برخی از خصوصیات آن را به تازگی منتشر کرده است. بر اساس این تصاویر مک بوک ایر های جدید مشابهت زیادی با مدل‌های کنونی دارند که اندکی تغییرات کوچک شامل می شوند.

مک بوک ایر های نسل بعدی در تصاویر رندر شده جدیدی نشان داده شدند

اپل امکان بسیار کمی برای نازک تر کردن لپ تاپ های خود دارد اما می‌تواند با انجام برخی از تغییرات در طراحی ظاهری آن را مدرن تر  بسازد. این مک بوک ایر های با طراحی های جدید دارای بدنه بسیار نازک هستند که بر اساس گفته پروسر ضخامت آنها در حد همان پورت USB-C می باشد.

در طراحی‌های جدید انتظار می رود که کناره های دور صفحه نمایش باریک تر شوند و کناره های سیاه در مک بوک های نسل قبلی به سفید تغییر رنگ دهند. تصاویر رندر شده ارائه شده توسط پروسر بر اساس تصاویری نیست که او شخصا دیده باشد بنابراین می توان انتظار داشت که این ضخامت با مقدار واقعی تفاوت داشته باشد. او همچنین تغییر کناره های سیاه به سفید در آی‌مک های ۲۴ اینچی نیز بدرستی پیش بینی‌اش کرده بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *