مک بوک ایر های جدید دارای طراحی مشابه با گزینه های رنگ آیمک خواهند بود

مک بوک ایر های جدید دارای طراحی مشابه با گزینه های رنگ آیمک خواهند بود

بر اساس پیش بینی یکی از نشت دهندگان صاحب‌نام و معتبر به نام جان پروسر، مک بوک ایر های جدید از گزینه‌های رنگ متعددی مانند آی مک های ۲۴ اینچی برخوردار خواهند بود. اپل آیمک های جدید را چندی پیش در ماه آوریل با طراحی های بسیار متفاوت و رنگ های روشن به بازار عرضه کرد.

این طراحی‌ها قرار است که بر اساس اظهار نظر این کارشناس صاحب‌نام به سایر محصولات مک نیز انتقال یابد. جان پروسر سابقه نسبتا دقیقی از لحاظ پیش‌بینی جزئیات مربوط به محصولات اپل مانند رنگ و خصوصیات طراحی را دارد. بنابراین می توان تا حد زیادی به این گفته او با اطمینان نگاه کرد.

این تحلیل گر می‌گوید که از طرف یکی از منابع ناشناخته تصویری از  پروتوتایپ مک بوک آبی را دریافت کرده است و از این لحاظ در این نوشته آمده است که انتخاب رنگ ها برای اساس کاربران عادی به این محصولات اپل استفاده خواهد شد. این منبع  اشاره می کند که مدل‌های پرو که هم چنان از رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری برخودار خواهند بود. اما انتظار می‌رود وسیله هایی که برای کاربران معمولی تر ساخته می‌شود مانند مک بوک ایر از گزینه‌های رنگ های متفاوت و رنگی برخوردار باشند.

او حدس می‌زند که مک بوک های آینده گزینه‌های رنگ مشابه مانند آیمک های ۲۴ اینچی جدید را خواهند داشت. این آیمک ها دارای پنل پشتی رنگی و رنگ های مات در قسمت پنل جلویی می باشند.  تصویری که به وسیله پروسر به اشتراک گذاشته شده است مک‌بوک را نشان می‌دهد که دارای یک طراحی رنگ پاستلی برای این وسیله می باشد. اپل در کنفرانس ۲۰۲۰ خود از یک پروژه چند ساله برای حرکت به سمت استفاده از چیپ های اپل سیلیکون در کلیه کامپیوترهای خود خبر داد.

محصولاتی تا به حال در سال جاری از اپل دورنمایی شده بیشتر مربوط به کاربران معمولی بوده است، اما به نظر می‌رسد که رویداد بعدی اپل بیشتر اختصاص به کاربران تخصصی تر مانند معرفی مک بوک پرو ها داشته باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *