مک بوک ایر های جدید با طراحی جدید و چیپ های اپل سیلیکون در کوارتر سوم ۲۰۲۲ وارد تولید انبوه خواهد شد

مک بوک ایر های جدید با طراحی جدید و چیپ های اپل سیلیکون در کوارتر سوم ۲۰۲۲ وارد تولید انبوه خواهد شد

بر اساس اظهارات تحلیل گر اپل مینگ چیکو  اپل قصد دارد تولید انبوه مک‌بوک ایر های جدید که از چیپ های سیلیکون به‌روزرسانی ‌شده برخوردار می باشند را در کوارتر سوم ۲۰۲۲ آغاز کند. این تحلیل گر قبل از این نیز اظهار نموده بود که مک بوک ایر های جدید از طراحی کاملاً متفاوتی برخوردار خواهند بود و علاوه بر این از صفحه نمایش مینی ال ای دی و چیپ های قویتر اپل سیلیکون برخوردار خواهند بود.

او قبل از این پیش‌بینی کرده بود که زمان رونمایی و معرفی این محصول در اواسط ۲۰۲۲ می‌باشد و حالا با جزئیات دقیق تری این پیش بینی خود را ارائه می دهد. بر اساس ادعای او در اواخر کوارتر دوم ۲۰۲۲ و یا در اوایل کوارتر سوم ۲۰۲۲ این وسیله ها وارد تولید انبوه خواهند شد. از طرف دیگر تحلیلگر شناخته شده بلومبرگ مارک گرومن نیز گزارش داده بود که مک بوک های ایر جدید از طراحی باریک تر و سبک تر برخوردار خواهند بود.

علاوه بر آن او عقیده دارد این وسایل مجهز به ۲ پورت USB 4 و کانکتور شارژ  ماگسیف برخوردار خواهند بود. جان پلاسر نیز  رندر هایی از این وسیله را در اوایل امسال که به اشتراک گذاشت. اپل در نوامبر سال گذشته بود که برای اولین بار مک بوک ایر های جدید خود را با چیپ های ام ۱ به روز رسانی کرد. اما از لحاظ طراحی این وسیله ها تغییری را متحمل نشد و به مانند نسل قبلی مک بوک ایر ها بودند.

علی‌ رغم انتظارات موجود که اپل قرار است چندین کامپیوتر مک را در را مجهز به چیپ قبل از پایان امسال معرفی کند، اما به نظر نمی‌رسد که مک بوک ایر یکی از این محصولات باشد و بنا به پیش بینی بسیاری از کارشناسان معرفی این محصول به سال بعد موکول خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.