مک بوک ایر مینی ال ای دی Mini LED تا سال ۲۰۲۲ به بازار خواهد آمد

مک بوک ایر مینی ال ای دی Mini LED تا سال ۲۰۲۲ به بازار خواهد آمد

منابع متصل به چرخه تولید محصولات اپل پیش‌بینی می نمایند که مک بوک ایر نسل بعدی مجهز به صفحه نمایش مینی ال ای دی تا سال ۲۰۲۲ آماده رونمایی خواهد شد، اما مک بوک پرو مینی ال ای دی پیش بینی می شود به احتمال زیاد  تا پایان ۲۰۲۱ رونمایی شود.

اپل انتظار می‌رود به زودی آیپد پرو نسل بعدی خود را با صفحه نمایشی با کیفیت بالاتر مجهز به تکنولوژی مینی ال ای دی به بازار عرضه کند. اما منابع و گزارش‌های اخیر نشان می دهند که به دلیل تقاضای بسیار زیاد طراحان اتوکد و مهندسین طراحی محصولات، تقاضا برای وسیله های مجهز به مینی ال ای دی به دلیل دقت رنگ بسیار بالای آن ها برای مقاصد حرفه ای بالا رفته است که همین امر باعث بروز برخی تاخیر ها در چرخه تولید این نوع صفحه های نمایش می شود.

بر اساس منبع خبری دیجی تایمز و اظهارات تحلیل گر مینگ چی کو مک بوک پرو مجهز به صفحه نمایش مینی ال ای دی در سال ۲۰۲۱ آماده رونمایی خواهد شد اما مک بوک ایر برای دریافت چنین تکنولوژی باید تا ۲۰۲۲ منتظر بماند. این تحلیل گر عقیده دارد که مک بوک پرو ۱۵ اینچی با صفحه نمایش مینی ال ای دی و مک بوک پرو ۱۴ اینچی نسل بعدی از جمله لپ تاپ های جدیدی هستند که اپل امسال آنها معرفی خواهد شد. اما منبع خبری دیجی تایمز فقط به رونمایی مک بوک پرو ۱۶ اینچ در سال ۲۰۲۱ عقیده دارد

علاوه بر اپل، سامسونگ انتظار می رود تبلتی را با صفحه نمایش مینی ال ای دی به بازار ارائه نماید. منابع موجود ادعا می‌کنند که تقاضای رو به افزایش برای لپ تاپ های مجهز به صفحه های نمایش با تفکیک و دقت رنگ بسیار بالا از طرف طراحان گرافیک و مهندسین اتوکد و افزایش میزان کار در خانه به دلیل شرایط پاندمی اخیر نیاز برای تولید لپ تاپ های مجهز به صفحه های نمایش مینی ال ای دی  را به شدت افزایش داده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *