مهندس سخت افزار پروژه اپل کار این شرکت را برای پیوستن به شرکت استارتاپ ایرتاکسی ترک نمود

مهندس سخت افزار پروژه اپل کار این شرکت را برای پیوستن به شرکت استارتاپ ایرتاکسی ترک نمود

اخیراً پروژه اپل کار یکی از مدیران و مهندسان اصلی پروژه خود را از دست داده است و بر اساس گزارش ها Michael Schwekutsch این شرکت را برای پیوستن به شرکت استارت آپ ایرتاکسی ترک می کند. بر اساس گزارش های ارائه شده توسط سی ان بی سی او اخیراً پروفایل خود را در لینکداین تغییر داد و در آن اشاره کرد که سمت مهندس ارشد را در شرکت آرچر پذیرفته است.

شرکت ارچر یک شرکت هوا فضا می باشد که وظیفه آن ساخت  هواپیماهای تمام الکتریک می باشد که می تواند به صورت عمودی از زمین بلند شوند  و یا بر زمین بنشیند و استفاده مفیدی برای ناوبری در سطح شهرهای مختلف دارد.  Michael Schwekutsch برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ به پروژه اپل کار پیوست و و به عنوان مهندس ارشد گروه ویژه در تیم اپل کار مشغول به کار شد و قبل از آن نیز در شرکت تسلا معاون بخش مهندسی ارشد تسلا بود.

توسعه اپل کار مدت زیادی است که افت و خیزهای بسیاری را تجربه کرده است و در طول چند سال گذشته تغییرات بسیار زیادی رو در آن شاهد بوده ایم. در ماه سپتامبر این پروژه مهندس ویژه پروژه خود را به نام داگ فیلد از دست داد. او بعد از آنکه سه سال مهندس ارشد توسعه اپل کار به عهده داشت برای پیوستن به شرکت فورد این شرکت را ترک نمود. علاوه بر این مهندس لینچ که مهندس اصلی اپل واچ می باشد به پروژه اپل کار پیوست و تحت رهبری لینچ پروژه اپل کار در حال حاضر در حال پیشروی می باشد.

بر اساس گزارش‌ها اپل قصد دارد که یک اتومبیل کاملاً خودران را در طول چند سال آینده به بازار ارائه کند. اپل می خواهد که یک ماشین خودران را طراحی نماید که هیچ گونه دخالت انسان و کنترل انسانی در آن وجود ندارد. این هدفی است که هنوز هیچ که از خودروسازان قبلی به آن به طور کامل دست نیافته اند. بر اساس گزارش ها احتمالاً تا سال ۲۰۲۵ اپل نخواهد توانست که مرحله تولید اولیه این وسیله را به پایان برساند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.