مهندس سابقه اپل می گوید پروژه تولید ایرپاد مکس از چهار سال پیش آغاز شد.

مهندس سابقه اپل می گوید پروژه تولید ایرپاد مکس از چهار سال پیش آغاز شد.

یکی از مهندسین سابق اپل که بر روی ایرپاد مکس کار کرده است اعلام می کند که توسعه و ساخت این هدفون در سال ۲۰۱۶ آغاز گردید. یعنی درست هم زمان با وقتی که ایرپاد به بازار معرفی شد. اما در حال حاضر ایرپاد مکس آماده برای فروش است و یکی از مهندسینی که بر روی بخشی از این پروژه قبلا  کارکرده است در توئیتی توضیح می‌دهد که آنها چهار سال قبل در حال توسعه آن بوده اند.

هر چند این توییت مدت کوتاهی منتشر شد و بعد از آن توسط خود شخص خذف گردید. اما این مهندس سابق اپل به نام دنیش دیو می‌گوید که قراردادی را با اپل در سال ۲۰۱۶ در ارتباط با تولید ایرپاد مکس امضا کرده است. دنیش دیو در حال حاضر طراح محصولات اپلیکیشن در فیس بوک می باشد.

لازم به ذکر است که دنیش دیو در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ یکی از طراحان قابل توجه در اپل بود.  هم زمان با رونمایی هدفون جدید او با انتشار توئیتی اعلام کرد : “آخرین محصولی که من در اپل امضا کردم بالاخره بیرون آمد.” این تمام آن چیزی بود که او در توییتر اعلام داشت.

اما در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر که خود یکی از مهندسین ارشد در تولید کامپیوترهای مک در اپل می باشد اعلام کرد که  پروژه ایرپاد مکس و طراحی آن از چهار سال پیش آغاز شد.  دیو مدتی کوتاهی بعد از آن توئیت اولیه خود را حذف نمود اما آن بخش از مکالمه  باقی ماند.

لازم به ذکر است که هدفون ایرپاد تا سال تا دسامبر ۲۰۱۶ به مشتریان ارسال نشد اما آنها از ماه‌ها قبل توسط اپل رونمایی شدند. بنابراین امکان دارد که اپل در آن موقع علاقه و تقاضای کافی را برای تولید و توسعه پروژه ایرپاد مکس مشاهده نمود و از این لحاظ این پروژه امکان توسعه و نهایی شدن را تا حال حاضر پیدا نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *