مهندس ارشد طراحی سابق اپل جانی آیو در طراحی آی مک ۲۴ اینچی جدید سهیم بوده است

مهندس ارشد طراحی سابق اپل جانی آیو در طراحی آی مک ۲۴ اینچی جدید سهیم بوده است

مهندس ارشد و محبوب سابق اپل جانی آیو ظاهراً در طراحی آی‌مک ۲۴ اینچی جدید کمک هایی را به این شرکت ارائه نموده است. اما هنوز مشخص نیست که آیا این کمک ها قبل از خروج او از اپل بوده است و یا بعد از آن این شرکت برای همکاری از این متخصص کمک گرفته است.

طراحی جدید آی مک های ۲۴ اینچی ام یک تغییرات زیادی را در شکل ظاهری آن نشان می دهد که تا با مک های اولیه تفاوت های عمده ای را نشان می دهد.

به نظر می رسد که اپل برای طراحی این مدل جدید از مهندس ارشد طراحی سابق اپل  به نام جانی آیو کمک گرفته است. او در آخرین مصاحبه خود با منبع خبری Wired که در ارتباط با آی مک های جدید انجام داده بود گفت که در طراحی این محصول نقش داشته است.

البته از آنجایی که روند طراحی در اپل یک پروسه بسیار طولانی است می‌توان تصور نمود که جانی آیو در زمانی که هنوز استخدام اپل بوده است ایده این طراحی را تکمیل نموده که در این صورت قبل از سال ۲۰۱۹ باید باشد که ایده ساخت این مدل تمام شده بوده است.

اپل نیز گزارش نموده است که جانی آیو کمک‌های را در زمینه طراحی این مدل نموده است، اما در ارتباط با اینکه این کمک قبل از خروج او از این شرکت بوده و یا بعد از آن اتفاق افتاده است هنوز نظری را اعلام نکرده است. جانی آیو اپل را در اواخر ۲۰۱۹ اپل را ترک نمود تا شرکت طراحی خود را به نام LoveFrom در سال ۲۰۲۰ بنیان گذاری کند.

البته اپل اولین مشتری این شرکت بعد آغاز به کار کردن آن بوده است. البته هنوز مشخص نیست که ارتباط این دو شرکت بر سر چه محصولات و یا چه موضوعاتی بوده است. البته اپل تنها مشتری شرکت LoveFrom نیست بلکه شرکت بسیار معظم Airbnb نیز این شرکت را برای به عنوان مشاور طراحی در تولید برخی از محصولات نسل بعدی خود استخدام نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *