مهندسین توضیح می دهند که چرا شما باید از اپل مپس استفاده کنید

مهندسین توضیح می دهند که چرا شما باید از اپل مپس استفاده کنید

مهندسین ارشد توسعه دهنده اپلیکیشن اپل مپس به نام‌ های دیوید دورن و مگ فراست اخیراً در مصاحبه با سی ان ان توضیح دادند که اپل مپس در به‌روزرسانی ios 15 ویژگی‌ های جدیدی را کسب نموده و در ادامه توضیح دادند که چرا کاربران آیفون باید از اپل مپس اپلیکیشن های بجای اپ های مشابه مانند گوگل و ویز استفاده کنند.

بر اساس اعلام نظر این مهندسان سه دلیل وجود دارد که اپل در حال حاضر بهترین گزینه برای کاربران آیفون می باشد.

  • اپل تحقیقات گسترده ای را در زمینه ی نقشه و بهبود رسانی آن در محیط iOS انجام داده است
  • حفظ حریم شخصی نقطه مرکزی و اصلی اپل می باشد و اطلاعات کاربر به هیچ عنوان در  هنگام استفاده از این اپلیکیشن مورد ردیابی برای اشتراک با سایر اپ ها قرار نمی گیرد.
  •   اپلیکیشن اپل مپس یک بخشی از اکوسیستم اپل می باشد و به همین خاطر می تواند به خوبی با سایر وسیله ها و سرویس های اپل همخوانی داشته و از آنها حمایت ‌کند.

تلاش گسترده اپل برای بهبود رسانی اپلیکیشن اپل مپس در سیستم عامل ios15 مشخص می باشد. به عنوان مثال می توان به جزئیات و نقشه سه بعدی شهر لندن و شهرهای دیگری نظیر نیویورک لوس آنجلس سانفرانسیسکو اشاره نمود که تا به حال نقشه سه بعدی آنها تهیه شده است. علاوه بر این از لحاظ ناوبری و  مسیر یابی نیز به روزرسانی هایی زیادی انجام شده است و جزئیات بیشتری بر روی نقشه نشان داده می شود.

مهندس فراست می گوید که اپل می‌خواهد اپلیکیشن مپس را قابلیت های امنیتی بیشتر و همینطور از لحاظ دیداری طوری تنظیم کند که تجربه آن برای کاربر بسیار لذت بخش باشد. وی اضافه می‌کند که در بسیاری از حالات تهیه نقشه سه بعدی زمین ها به صورت دستی بوده و با دقت کامل ترسیم شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.