مهندسین اپل چالش های استفاده از نمایشگر بزرگتر در اپل واچ های سری ۷ را آشکار ساختند

مهندسین اپل چالش های استفاده از نمایشگر بزرگتر در اپل واچ های سری ۷ را آشکار ساختند

اپل واچ های سری ۷ در اندازه های ۴۱ و ۴۵ میلیمتری ارائه شدند و دارای بزرگترین صفحه نمایش در میان اپل واچ هایی هستند که تاکنون اپل آنها را معرفی نموده است. این تغییر طراحی چالش‌ هایی را برای مهندسان اپل در پی داشت که در یک مصاحبه با منبع خبری The independent آشکار ساختند. ایجاد طراحی جدید بدون در اندازه تغییر اندازه در شاسی بدنه در اپل واچ ها به یک نوع مهندسی خاص در زمینه ساخت صفحه نمایش احتیاج  داشته که نیازمند به تغییرات در نحوه قرار گرفتن اجزاء داخلی همزمان با این تغییر در طراحی بوده است.

اینها مطالبی است که رئیس بخش مارکتینگ محصول اپل به نام Stan Ng مطرح ساخته است. در اپل واچ های سری ۷ اپل توانسته اندازه فریم های دور صفحه نمایش را تا ۱.۷ میلیمتر کاهش دهد که از مقدار ۳ میلیمتر در اپل واچ های سری ۶ تغییر قابل ملاحظه‌ای به حساب می‌آید. البته زمان آغاز فروش اپل واچ های سری ۷ ماه به تاخیر افتاد این در حالی بود که این محصول در ماه سپتامبر معرفی شد و بر اساس شایعات گفته می‌شود که این تاخیر به دلیل پیچیدگی های طراحی لازم برای اعمال نمودن نمایشگر جدید بوده است.

بر اساس گفته های این مهندسان تغییر در اندازه نمایشگر بدان دلیل صورت گرفت که اپل توانست راهی را پیدا کند که بدون آنکه ویژگی های اصلی این وسیله را تحت تأثیر قرار دهد به انجام آن قادر بوده است. در این مورد حسگر تاچ به پنل اولد متصل شد که این امر باعث شد که ارتفاع بخش داخلی اپل واچ به همان اندازه بدنه معمولی در اپل واچ های نسل قبلی باشد. علاوه بر این معاون بخش طراحی داخلی اپل به نام Alan Dye می‌گوید که اهداف این شرکت برای این تغییر در اندازه صفحه نمایش آن بود که بتواند تجربه کاربر را از این وسیله شفاف تر و قابل دستیابی تر کند.

در این مورد تغییر در اندازه نیازمند آن بود که اپل صدها تغییر کوچک در رابط کاربری این وسیله ایجاد کند. در این مورد مهندسان اپل انتظار داشتند که این شرکت همچنان به اعمال نوآوری و تغییرات در تجربه کاربری اپل واچ ادامه خواهند داد تا هر چه بیشتر کاربر در استفاده از آن بهره گیری بهتری را داشته باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.