مهندسین اپل در ارتباط با اینکه چرا آیپد مدل ۱۱ اینچی تکنولوژی مینی ال ای دی را دریافت ننمود توضیح می‌دهند

مهندسین اپل در ارتباط با اینکه چرا آیپد مدل ۱۱ اینچی تکنولوژی مینی ال ای دی را دریافت ننمود توضیح می‌دهند

دو نفر از مهندسین اپل در مصاحبه‌ای در ارتباط با جزئیات پشت صحنه تولید  آیپد پرو m1، چالش های مهندسی وسیله و همینطور چرا macOS به آیپد نمی‌آید را توضیح دادند.

آیپد پرو جدید با پردازشگر ام ۱ و صفحه نمایش لیکوئید رتینا XDR در حال حاضر برای مشتریان در دسترس قرار دارد. این پردازشگر قدرتمند سوالات بسیاری را در ارتباط با آینده تبلت های اپل و همینطور تحولات ایجاد شده در نرم افزار های این پلتفرم به وجود آورد. یکی از افراد متعلق به تیم مربوط به صفحه نمایش محصولات اپل به نام وینسنت گیو و همینطور اسکات برودیکت از بخش مارکتینگ آیپد در مصاحبه‌ای سعی نمودند به این سوالات جواب دهند.

وقتی که در مورد صفحه نمایش مینی ال ای دی از آنها سوال شد گیو گفت که اعمال این صفحه های نمایش به یک سطح مهندسی کاملاً جدید و متفاوت نیاز دارد و اپل نمی‌توانست فقط این صفحه های نمایش را جانشین صفحه نمایش های قبلی کند بدون آنکه آن چالش را از سر بگذراند. او توضیح داد که این چالش ها بیشتر چالش های اپتیک می باشد و از آنجایی که این تکنولوژی قبلاً برای اپل وجود نداشته است باید یک سری از زمینه‌ها از اول دوباره بازسازی می شد.

وجود این چالش ها دلیل اصلی این است که چرا اپل نمی‌تواند بر روی آیپد پرو های ۱۱ اینچی این صفحه های نمایش را به کار ببرد. اما مسئول بخش مارکتینگ اپل نیز توضیح داد که کاربران آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی انتظار بهترین تکنولوژی و کیفیت ممکن را برای صفحه نمایش دارند و از این لحاظ است که بیشتر تلاش ها در جهت استفاده از این تکنولوژی جدید در این وسیله شد.

او ادامه داد که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به دلیل اعمال صفحه نمایش مینی ال ای دی نیم میلی متر ضخیم تر می باشد. اما در جهت مقابل کاربران آیپد پرو ۱۱ اینچی از جمله افرادی هستند که بیشتر وزن و اندازه وسیله برایشان مهم است تا کیفیت صفحه نمایش از طرف دیگر اعمال این تکنولوژی در اندازه های کوچک تر چالش‌های دیگری را می‌طلبید که انجام و عملی کردن آن را مشکل تر می ساخت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *