منابع چرخه تامین کننده های جدید می گویند آیپد مینی های نسل بعدی از صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی برخوردار نخواهند بود

منابع چرخه تامین کننده های جدید می گویند آیپد مینی های نسل بعدی از صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی برخوردار نخواهند بود

بر اساس اطلاعات حاصل از منابعی که در چرخه تامین کننده های اپل ارتباط دارند گفته می‌شود که آیپد مینی ۶ احتمالاً از صفحه نمایش مینی ال ای دی بکلیت بهره نخواهد برد. مدیرعامل شرکت ساخت صفحه های نمایش DSC  راس یانگ می‌گوید که گزارشات اخیر مبنی بر احتمال استفاده از صفحه نمایش های مینی ال ای دی در آیپد مینی ها نادرست می باشد.

او عقیده دارد آیپد مینی های جدید از این صفحه نمایش های پیشرفته استفاده نخواهد کرد. اپل برای اولین بار از تکنولوژی جدید بکلیت مینی ال ای دی در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خود استفاده کرد که رنگ سیاه را بسیار غنی تر ارائه می دهد و باعث کانتراست بهتر خواهد شد. در این مورد برخی گزارشات ادعا نمودند که این تکنولوژی بک لایت در آیپد مینی۶ به کار خواهد رفت.

یک مهندس اپل در مورد صفحه نمایش مینی ال ای دی به عنوان یک سطح جدید مهندسی نام برده است. برای این منظور کنترلرهای صفحه‌نمایش می‌بایست از ابتدا ساخته شوند.  برای این منظور اپل تنها آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی را برای این تکنولوژی برگزید. بنابراین اگر به کارگیری این صفحه نمایش های پیشرفته برای آیپد پرو ها بسیار منطقی به نظر می رسد که اپل ممکن است هنوز آماده برای به کار بردن این تکنولوژی در صفحه‌های نمایش کوچکتر آیپد مینی ها نباشد.

از طرف دیگر آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی دارای ضخامت بیشتری بعلت وجود نمایشگر مینی ال ای دی می باشند که همین امر باعث می‌شود که برخی از لوازم جانبی به خوبی با آنها جفت نشوند. چندی است که شایعات ضد و نقیضی در ارتباط با احتمال به کارگیری صفحه نمایش‌های مینی ال ای دی در محصولات بیشتر از اپل منتشر می‌شود از قبیل به کارگیری آنها در مک بوک پرو های نسل بعدی و همینطور آیپد مینی که به نظر می‌رسد با گذشت زمان اپل تواند راهکار تازه‌ای برای استفاده از این تکنولوژی در محصولات بیشتر خود پیدا کند

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.