منابع معتبر می گویند ایرتگزهای اپل بزودی در دو سایز رونمایی می شوند

منابع معتبر می گویند ایرتگزهای اپل بزودی در دو سایز رونمایی می شوند

برای اولین بار است که توسط یک نشت دهنده ادعا می شود که  ایرتگزهای اپل  در دو سایز مختلف کوچک و بزرگ ارائه خواهند شد و در همین گزارش بیان می‌شود که ایرتگزهای  اپل به زودی  رونمایی خواهد شد.  این گزارش نشت دیگری را که اخیراً اعلام کرده بود اپل رونمایی ایرتگزهای اپل را از مارس ۲۰۲۱ به نوامبر موکول نموده است را نیز تایید می کند.

 اما در این گزارش جدید به این موضوع به وضوح اشاره شده است که به زودی ایرتگزهای اپل  در دو سایز مختلف رونمایی خواهد شد. نشت دهنده شناخته شده به نام آی لاو تو دریم به صورت غیرمستقیمی توییتی را امروز منتشر نمود که در سه کلمه اینطور بیان می شد: بزرگه و کوچکه به زودی می آیند.  در ادامه این توئیت سوالاتی مطرح شد که آیا این اطلاعات در مورد اپل مک بوک پرو های سیلیکون است یا وسیله های دیگر و نشت دهنده به صورت مختصر جواب داد ” تگ ” که  به طور واضح به ایرتگزهای اپل  اشاره می کند.

 ایرتگزهای اپل در چند ماه اخیر موضوع اصلی ارائه شده توسط نشت اند و مرتب تاریخ رونمایی آنها به وقت دیگری موکول شد اما این برای اولین بار است که منبعی  ادعا می‌کند که این وسیله های ردیابی جدید اپل در ۲ سایز مختلف ارائه خواهد شد.

 در مورد سایز دقیق هر کدام اطلاعی در دست نیست و فقط نشت دهنده به بزرگ و کوچک بودن سایز ایرتگزهای اپل  اشاره می کند. این نشت دهنده توییتری سابقه بسیار معتبری در پیش بینی محصولات اپل و اخبار وسیله های مرتبط با اپل دارد. اخیراً این  نشت دهنده اولین نفری بود که به کوچکترین مدل اپل آیفون ۲۰۲۰ اشاره نمود که اپل آیفون ۱۲ مینی نامیده می شود.

 یکی از دلایل تغییر تاریخ رونمایی ایرتگزهای اپل مربوط به این واقعیت است که اپل در مرحله تولید ایرپاد استودیو با مشکل  مواجه شده است و به همین دلیل رونمایی آن به ماه نوامبر موکول شد. اما ایرتگزهای اپل  بر اساس گزارشات آماده رونمایی هستند و بنابراین در مراسم نوامبر به احتمال زیاد رونمایی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.