مقایسه تست بنچمارک نشان از عملکرد و سرعت مشابه آیفون اس ای جدید با مدل های آیفون ۱۳ را می دهد

مقایسه تست بنچمارک نشان از عملکرد و سرعت مشابه آیفون اس ای جدید با مدل های آیفون ۱۳ را می دهد

امتیاز های حاصل از تست عملکرد گیک‌بنچ برای آیفون اس ای نسل سوم نشان می دهد که این ارزانترین آیفون ارائه شده توسط اپل از لحاظ عملکرد با گوشی های پرچمدار این شرکت یعنی مدل های آیفون ۱۳ برابری می کند و دلیل آن هم استفاده از چیپ های یکسان  A15 در این دو  می باشد. نتایج تست حاصل از گیگبنچ نشان می دهد که آیفون آیفون اس ای ۳ امتیاز ۱۶۹۵ را در تست تک هسته‌ای و برای عملکرد چند هسته‌ای امتیاز ۴۰۲۱ را به دست می‌آورد. برای مقایسه باید دانست که مدل های آیفون ۱۳ در تست تک هسته‌ای  امتیاز ۱,۶۷۲ و در تست چند هسته‌ای امتیاز ۴۴۸۱ را به دست آورده‌اند.

در اینجا باید یادآور شد که تفاوت اندک میان این امتیاز ها میان آیفون اس ای و مدل های آیفون ۱۳ قابل اغماض بوده و در استفاده های روزمره احساس نمی شود. در مقایسه با آیفون اس ای نسل قبلی اپل در این مورد ادعا می کند که از لحاظ عملکردهای ترافیکی آیفون اس ای جدید ۱.۲ برابر سریعتر است. همچنین اپل ادعا می کند که این مدل های جدید قادرند ۱۵ ساعت ویدیو را پلی کنند که مطابق آنچه که برای آیفون اس ای نسل دو تبلیغ شده است ۲ ساعت دوام باتری بیشتری را نشان می دهد. چیپ بیونیک A15 نیز باعث می شود که کاربران بتوانند از خصوصیات پیشرفته ای مانند استایل های فتوگرافیک، قابلیت اسمارت HDR4،  متن های لایو در سیستم عامل ios ۱۵ بهره‌مند شوند.

آیفون اس ای جدید از نمایشگر ۴.۷ اینچی برخوردار است و از لحاظ طراحی کاملاً با نسل قبلی یکسان بوده ولی دارای تکنولوژی ۵G می باشد. قیمت آیفون اس ای نسل سوم از ۴۲۹ دلار شروع می شود یعنی ۳۰ دلار گرانتر از مدل نسل قبلی در لحظه ای که رونمایی شد.  آیفون اس ای نسل سوم از ۱۱ مارس برای پیش سفارش در دسترس می باشد و ارسال سفارشات آن از ۱۸ مارس آغاز خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.