مقایسه آیفون ۱۳ با مدل های قدیمی تر از لحاظ دوربین

مقایسه آیفون ۱۳ با مدل های قدیمی تر از لحاظ دوربین

ممکن است کاربران با مقایسه مدل های آیفون ۱۳ نسبت به مدل های آیفون ۱۲ که از لحاظ ظاهری و طراحی تغییرات زیادی را نشان نمی‌دهند، نیازی به تغییر وسیله های خود و ارتقاء آنها به مدلهای جدید را حس نکنند. اما برای کسانی که مدل‌های مدل قدیمی آیفون را دارند، قضیه فرق می کند به خصوص زمانی که کیفیت دوربین برای آنها مسئله مهمی باشد.

در اینجا ماه آیفون ۱۳ را با مدل‌های آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۸، و آیفون ۶ مقایسه کرده ایم تا بتوانیم به این نتیجه گیری برسیم که آنها را از لحاظ تفاوت کیفیت دوربین و عکس های گرفته شده باهم مقایسه کنیم. بر اساس نتایج آیفون ۱۳ از لحاظ کیفیت دوربین ارتقاء بسیار زیادی را نشان می‌دهد.

بر اساس آنچه که تصاویر نشان می دهد کیفیت آیفون ۱۳ از لحاظ دوربین تفاوت بسیار زیادی را با آیفون ۶ نشان می دهد. در این میان آیفون ۸ از لحاظ کیفیت و تفکیک رنگ تا حدی نزدیک به کیفیت آیفون ۱۳ می باشد، اما هنوز تفاوت زیادی در موقعیت های کم نور مابین این مدل با آیفون ۱۳ وجود دارد.

مقایسه آیفون ۱۳ با مدل های قدیمی تر از لحاظ دوربین

در ارتباط با آیفون ۱۱ پرو مشکل است بتوانیم از لحاظ روشنایی و همینطور کیفیت نور در عکس ها نسبت به آیفون ۱۳ تفاوت زیادی را پیدا کنیم، اما در شرایط عکسبرداری در شب آیفون ۱۳ کیفیت به مراتب بهتری را نشان می‌دهد. قابلیت دیپ فیوژن در آیفون ۱۳ باعث می‌شود در گرفتن عکس های درون خانه تفاوت زیادی را از لحاظ کیفیت بافت تصاویر مشاهده کنیم. علاوه بر این در آیفون ۱۱ پرو یک حالت مه گرفتگی وجود دارد که باعث می شود بیشتر عکس هایی که توسط این مدل گرفته می شود به خصوص در هنگام شب تفاوت قابل ملاحظه ای را با آیفون ۱۳ نشان دهد.

مقایسه آیفون ۱۳ با مدل های قدیمی تر از لحاظ دوربین

همین طور در زمانی که در طول روز نور خورشید آنقدرها روشنایی لازم را ندارد آیفون های قدیمی مشکلات زیادی را در ارتباط با قرار گرفتن در موقعیت های نوری مختلف مشکلات زیادی را نشان می‌دادند و اپل در طول این سالها توانست به روزرسانی های عمده ای را در دوربین ایجاد کند.

آیفون ۱۳ از لحاظ دقت رنگ ها به خصوص در هنگام نشان دادن رنگ پوست نسبت به مدل های قدیمی تر بسیار بهتر عمل می کند و به خصوص در شرایط گرفتن عکس های اچ دی آر می تواند عکس های بسیار شارپ و واضحی را نسبت به سایر مدل ها ارائه کند. بنابراین به خصوص در شرایط نوری پایین آیفون ۱۳ نسبت به سایر مدل ها بسیار موفق تر عمل می کند و می تواند به عنوان گزینه مناسبی برای ارتقاء برای برخی از کاربران به شمار آید.

مقایسه آیفون ۱۳ با مدل های قدیمی تر از لحاظ دوربین

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.