مشکل باگ شارژ اپل واچ در  آپدیت watchOS 8.4 رفع شد

مشکل باگ شارژ اپل واچ در  آپدیت watchOS 8.4   رفع شد

اپل امروز آپدیت جدید watchOS 8.4 را برای توسعه دهندگان و افراد بتا تستر  منتشر نمود و بر اساس یادداشتی که به همراه آن منتشر گردید مشکل عمده ای که مربوط به عدم شارژ کامل اپل واچ می شد در این بروزرسانی حل شده است. در ماه دسامبر گزارشی منتشر شد که نشان می دهد گروهی از کاربران در ارتباط با شارژ اپل واچ های سری ۷ دچار مشکل شده اند، به خصوص زمانی که آنها آپدیت watchOS 8.3 را بر روی سیستم خود نصب نموده اند.

بخشی از نارضایتی ها مربوط به آن بود که برخی از شارژرهای شخص ثالث نمی توانست مطابق با انتظار اپل واچ ها را شارژ کند. برای بسیاری از کاربران شارژرهای شخص ثالث قادر نبود که اپل واچ های سری ۷ را را شارژ کنند و برخی دیگر می گفتند شارژ اپل واچ آنها به صورت درستی انجام می‌شود، اما بلافاصله بعد از چند دقیقه اپل واچ با داشتن شارژ کامل از فعالیت باز می ماند.

بسیاری از این گزارش ها مربوط به استفاده از شارژرهای شخص ثالث ارزان قیمت خریداری شده از آمازون می شد. اما برخی از این نارضایتی نیز مربوط به شارژرهای شناخته شده و گران قیمت تر نظیر شارژرهای بلکین بود که با این مشکل مشابهی مواجه شده بودند. گروهی دیگر از افراد نیز حتی با شارژر های اوریجینال خود اپل نیز پس از این به روز رسانی دچار مشکل شارژ بودند. بر اساس یادداشتی که به همراه آپدیت watchOS 8.4 منتشر شده است این نرم افزار به طور ویژه مربوط به رفع باگ نرم افزاری است که باعث ایجاد اختلال در سیستم شارژ اپل واچ ها می شد و مانع از آن بود که شارژ کامل بطور کامل انجام شود. اپل امروز  این آپدیت جدید را در اختیار توسعه دهندگان برای تست های اولیه قرار داد و پیش‌بینی می‌شود که تا هفته آینده نسخه تمام شده و نهایی آن در اختیار عموم قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.