برخی از دارندگان اپل واچ سری ۳ پس از به روزرسانی به watchOS7 دچار مشکل شدند

برخی از دارندگان اپل واچ سری ۳ پس از به روزرسانی به watchOS7 دچار مشکل شدند

برخی از دارندگان اپل واچ ۳ بعد از بروزرسانی watchOS7 که باعث خرابی و خاموش شدن سیستم عامل آنها شده است ، شکایت کرده اند.
راه اندازی یک سیستم عامل جدید یا یک به روزرسانی نسخه مهم ، معمولاً برخی مشکلات اولیه را با خود به همراه می آورد که معمولاً در نسخه های اولیه این مشکل هست و در به روزرسانی های بعدی رفع می شوند. به نظر می رسد که اپل واچ سری ۳ از مشکلات زیادی با watchOS 7 دارد.

در موضوعی در تالارهای گفتمان پشتیبانی اپل ، گروهی از دارندگان سری ۳ در مورد مشکلات پایداری watchOS 7 بر روی دستگاه های خود که از زمان نصب به روزرسانی تحمل نکردند ، درگیر هستند. شکایات معمول شامل خرابی و راه اندازی مجدد غیرقابل تنظیم و همچنین مشکلات تخلیه باتری است.

یکی از کاربران در تاریخ ۱۸ سپتامبر توسط ۹to5Mac گزارش داد که اپل واچ او “حداقل ۳ بار ریستارت شده ، ۴ بار در حالی که روی مچ دستم بود قفل شد ، در چندین برنامه دچار مشکل شد” و حداقل دو بار از آیفون جدا شد ، و اینها همه در یک روز. همین کاربر همچنین مشاهده کرد که ظرفیت باتری پس از حدود ۸ ساعت به ۵۰٪ ظرفیت کاهش یافته است ، بسیار کمتر از سطح معمول ۸۰٪ که قبلاً دیده بودند.

سایر کاربران ذکر می کنند که مجبور به تنظیم مجدد اپل واچ خود بعد از نصب watchOS شدند، و بقیه بعد از راه اندازی مجدد دچار کندی و آهستگی ساعت خود شدند. برخی همچنین تأخیر در به روزرسانی وضعیت آب و هوا و نیاز به وارد کردن مجدد رمز عبور خود را در حالی که هنوز از اپل واچ استفاده می کنند گزارش کردند.

در چند مورد ، کاربران پیش از به روزرسانی ، به دلیل باقی ماندن ظرفیت ذخیره سازی محدود در دستگاه های خود ، اقدام به بردن اپل واچ خود به حالت تنظیمات کارخانه کردند ، اما هنوز مشکلات وجود دارند.
وقایع نیز ظاهراً محدود به مدل اپل واچ سری ۳ هستند. یکی از کاربران ادعا کرد که آنها سری ۳ را فقط یک ماه پیش خریداری کرده اند ، و کمترین استفاده ممکن را از ساعت داشتند ، با این حال باتری ساعت به سرعت خالی می کند.

به نظر نمی رسد که عرضه نسخه جدید watchOS 7.01 در ۲۴ سپتامبر هیچ مشکلی را برای این افراد برطرف بکند. اپل همچنین در حال آزمایش به روزرسانی بتا برای watchOS 7.1 است ، اما به احتمال زیاد ابتدا یک به روزرسانی افزایشی کوچکتر به طور خاص برای رفع اشکالات منتشر خواهد شد.

مشخص نیست که آیا اپل از مشکلات اپل واچ سری ۳ با watchOS 7 مطلع است یا خیر ، اما با توجه به تعداد شکایات موجود در این موضوع ، از جمله ۶۴۹ نفر که روی دکمه “من هم این مشکل را دارم” کلیک کرده اند ، احتمال دارد که این شرکت از این موضوع مطلع باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.