مشتری خوش شانس مک استودیو را چند روز قبل از موعد مقرر دریافت نمود

مشتری خوش شانس مک استودیو را چند روز قبل از موعد مقرر دریافت نمود

بر اساس زمانبندی  مک استودیو قرار نیست که تا روز جمعه ۱۸ مارس به دست مشتریان برسد. اما یکی از مشتریان پر و پا قرص اپل در فرانسه موفق شده است که این وسیله جدید را امروز به دلیل وجود خطایی در سیستم وب سایت یکی فروشگاهای تحت لیسانس اپل زودتر از موعد دریافت کند.

به گزارش منابع خبری Mac4Ever یکی از فروشگاه‌هایی که نام آن ذکر نشده است مک استودیو را زودتر از موعد مقرر به این مشتری ارسال نموده و او نیز تصاویری از این وسیله را در اینترنت به اشتراک گذاشته است. بر اساس گزارش منابع خبری به این مشتری که سیمون نام دارد قرار است که عکس های بیشتری را در روزهای آتی منتشر کند، اما عکس هایی که تاکنون منتشر کرده جزئیات زیادی را در مورد این وسیله نشان نمی دهد. اپل در این مورد یکی از آن کمپانی هایی است که در ارتباط با رسیدن زودتر از موعد محصولاتش به دست مشتریان سخت گیر می باشد، اما هر از چند گاهی برخی از فروشگاه های تک فروشی تحت لیسانس اپل به دلیل وجود خطایی در سیستم به این کار مبادرت می‌کنند.

در ماه می نیز یک مشتری آیپد پرو مدل M1 را چند روز قبل از آغاز روند فروش این محصول دریافت نمود و علاوه بر این برخی از افراد نیز موفق شده بودند که ایرتگ اپل را به فاصله چندین روز قبل از موعد مقرر دریافت کنند. سفارش های مک استودیو قرار است به طور  رسمی در روز جمعه ۱۸ مارس برای مشتریان ارسال شود. استرالیا و نیوزلند به دلیل تفاوت زمانی اولین مشتریانی خواهد بود که این وسیله را دریافت خواهند کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.