مشتریان جدید اپل کارت از ۵ درصد بازگشت اعتبار در هر خرید محصولات اپل برخوردار می شوند

مشتریان جدید اپل کارت از ۵ درصد بازگشت اعتبار در هر خرید محصولات اپل برخوردار می شوند

مشتریان جدیدی که تا تاریخ ۳۱ ژانویه برای ثبت نام جهت دریافت اپل کارت اقدام نمایند می توانند ۵ درصد بازگشت اعتبار روزانه برای خرید هایی که از طریق سایت اپل برای محصولات انجام می دهند آن برخوردار شوند. این در صورتی است که در حالت معمولی مشتریان جدید اپل کارت تنها از ۳ درصد بازگشت اعتبار برخوردار می‌شوند.

مشتریان جدید سرویس اپل کارت که اکانت خود را در فاصله زمانی میان ۲۶ دسامبر و ۳۱ ژانویه ایجاد نمایند واجد شرایط خواهند بود برای این که بتوانند ۲ درصد افزایش میزان بازگشت اعتبار را بر روی خرید های آیفون و اپل واچ و سایر محصولات مانند مک و آیپد برخوردار شوند. این در صورتی است که اگر مشتریان به صورت اقساط برای خرید محصولات اپل اقدام نمایند تنها از ۳ درصد بازگشت اعتبار برخوردار خواهند شد.

این پروموشن جدید برای کسانی که از قبل برای سرویس اپل کارت ثبت نام نموده اند قابل استفاده نمی باشد و آنها همچنان می‌تواند از میزان بازگشت اعتبار روزانه ۳ درصد برخوردار شوند. بازگشت اعتبار روزانه اپل اعتباری است که اپل آنها را به صورت روزانه مشتریان به خود اعطا می کند و آنها می توانند به صورت پول نقد معمولی آن را برای خانواده و یا دوستان خود بفرستند و یا حتی آن را به حساب بانکی خود منتقل کنند.

اپل پروموشن مشابهی را برای تمام کاربران و مشتریان اپل کارت در سال ۲۰۱۹ در نظر گرفت، اما در آن سال تا حد ۶ درصد بازگشت اعتبار روزانه به مشتریان اعطا نمود. یعنی دو برابر مقداری که در حال حاضر برای مشتریان در نظر می‌گیرد. بنابراین مشتریانی که در طول این پروموشن برای ثبت‌نام اپل کارت های جدید اقدام می کنند می توانند از این میزان بازگشت اعتبار روزانه اپل در حد ۵ درصد استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.