مردی برای یافتن آیفون ایکس گم شده خود در بندر کانادایی خودش را به آب‌های یخ زده انداخت

مردی برای یافتن آیفون ایکس گم شده خود در بندر کانادایی خودش را به آب‌های یخ زده انداخت

یک مرد اهل بریتیش کلمبیا خودش را برای یافتن آیفون ایکس اس خود که در بندر ویکتوریا در روز والنتاین به آب افتاده بود به آب‌های سرد آن جا انداخت.

بنا به این گزارش در هوای بسیار سرد بریتیش کلمبیا مرد لباس های خود را در آورد و به سمت آب یخ زده رفت و سپس خودش را  منطقه‌ای رساند که فکر می کرد آیفون اش را گم کرده است.

Roman Czarnomski در روز ولنتاین در حال گرفتن عکس از هتل مشهور Empress بود که ناگهان آیفون ایکس اس اش در آب افتاد. او روز بعد که سطح آب پایین رفت تا گوشی گم کرده خود را بیابد.

در این موقع برخی از ناظران به او گفتند که می‌تواند گوشی آیفون او را در زیر آب ببینند و در این لحظه بود که او یکی از پای خود را در داخل آب گذاشت و سپس تصمیم گرفت که به طور کامل به آب بپرد. او برای لحظه ای در آب های یخ زده فرو رفت و وقتی به سطح آب برگشت آیفون در دستش بود.

او به منبع خبری ویکتوریا گفت:  من آیفون خود را در روز قبل در این منطقه گم کردم و سپس روز بعد در حالیکه آب پایین رفته بود توانستم آن را بیابم و این خیلی خوشحال کننده است.

نکته جالب در مورد این خبر آن است که اپل آیفون ایکس اس را از لحاظ ضریب مقاومت در برابر آب در استاندارد آی پی ۶۸ قرار داده است که مطابق با آن این وسیله می تواند تا عمق ۲ متر برای مدت ۳۰ دقیقه از نفوذ آب جلوگیری کند. ولی در این خبر گفته می شود آیفون توانسته در مدت بیشتری باقی بماند. چرا که رومن سزارنومسکی پس از پیدا کردن آیفون اش که یک روز در زیر آب مانده بود متوجه شد که هنوز کار می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *