مراسم پاییزه دوم اپل بر روی معرفی مک ها و آیپد های جدید متمرکز خواهد بود

مراسم پاییزه دوم اپل بر روی معرفی مک ها و آیپد های جدید متمرکز خواهد بود

بر اساس اظهارات ژورنالیست شناخته شده بلومبرگ، اپل بعد از آنکه در روز سه شنبه آیفون های جدید، اپل واچ های سری ۷ و ایرپاد های نسل ۳ را معرفی کند، یک مراسم دیگر نیز که بر روی معرفی آیپد ها و مک های جدید متمرکز خواهد بود را ترتیب خواهد داد.

او در توییتی که به تازگی منتشر کرده است اعلام نمود که اپل دو مراسم در پاییز برای معرفی محصولات جدید خود در نظر گرفته است و انتظار دارد که مراسم دوم بر روی معرفی ها آیپد ها و مدل های مک بوک جدید متمرکز باشد. امسال انتظار می رود که یک سری از محصولات جدید اپل در طول این مراسم های پاییزه معرفی شوند. بر اساس پیش بینی ها و همانطور که سال قبل نیز اتفاق افتاد بسیاری از گزارشات حاکی از آن هستند که اپل ۳ مراسم جداگانه را در طول ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر برگزار خواهد کرد.

اما از طرفی در سال ۲۰۲۰ که بحران سلامتی جهانی تا حد زیادی شدت گرفت اپل مجبور شد که این مراسم را به صورت کاملاً دیجیتالی و غیرحضوری برگزار کند و معرفی آیفون ها به جای ماه سپتامبر  به ماه اکتبر موکول شد. در سال ۲۰۲۱ شرایط پندمیک برای اپل به مانند سال قبل دشواری زیادی ایجاد نکرده است و از این لحاظ است که این شرکت بر اساس زمانبندی هر ساله خود قصد دارد که آیفون ۱۳ را در مراسم سپتامبر معرفی کند.

اپل در سال ۲۰۲۰ یک مراسم جداگانه را که در ماه نوامبر برگزار شد به معرفی مک های اپل سیلیکون اختصاص داد. انتظار می‌رود که این شرکت مک بوک های با طراحی جدید را معرفی کند و به همراه آن ها نیز آیپد های جدید با صفحه نمایش های به روز رسانی شده رونمایی خواهد شد. بر اساس شایعات موجود اپل در حال ساخت دو مدل مک بوک پرو جدید با اندازه های ۱۴ و ۱۶ اینچ می‌باشد. این مدل ها دارای فریم های باریک تر و صفحه‌نمایش های بزرگتر بوده و از طراحی بدنه جدیدی برخوردار خواهند بود و در آنها قرار است که چیپ های جدید اپل سیلیکون تحت نام M1x به کار رود که نسخه های به روز رسانی شده چیپ های m1 می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.